29 Травня 2024, 14:05 | Реєстрація | Вхід
/ Літературна подорож до Польщі від CulTour.Ua - 23 Жовтня 2016

Літературна подорож до Польщі від CulTour.Ua

Категорія: «Події»
Дата: 23 Жовтня 2016 (Неділя)
Час: 00:00
Місто: Україна-Польща-Україна
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 2699


Відкрито реєстрацію на участь у літературній подорожі до Польщі від CulTour.Ua!

З 23 по 30 жовтня 2016 року група молодих літераторів, письменників, поетів, менеджерів культури, організаторів довколалітературних подій  і просто усіх зацікавлених у літературі вирушить з України до Польщі у «Літературну подорож» за маршрутом Львів — Краків — Вроцлав — Львів із метою ознайомлення з культурою та сучасним польським літературним процесом. 

У програмі туру заплановані візити до державних та позаурядових культурних інституцій, знайомство із сучасними польськими письменниками, поетами, перекладачами, менеджерами культури, літературні прогулянки та екскурсії. Учасники також матимуть можливість ознайомитися з визначними пам’ятками культури й архітектури, історією Польщі та культурним простором польських міст. Головне програмне наповлення туру — відвідування заходів однієї із кращих світових літературних подій – Міжнародного літературного фестиваль імені Джозефа Конрада, що проходитиме протягом тижня у Кракові. Додатково, один із днів туру буде присвячено Європейській столиці культури м. Вроцлаву.


Програма подорожі: група із 15 учасників вирушає зі Львова до Кракова, де протягом тижня відвідає найцікавіші тематичні події фестивалю імені Конрада, інституції, музеї, книгарні, прослухає лекції про можливості культурних та літературних взаємодій із польськими колегами. 

Мета: 

  • обмін досвідом між українською та польською стороною у царині літератури й менеджменту культури; 
  • навчання у колег із європейських країн;
  • привернення суспільної уваги до ролі літератури як «дипломатичного міжкультурного медіуму»;
  • встановлення неформальних та ділових зв’язків між творчою молоддю України й Польщі, культурний діалог; 
  • ознайомлення із культурною спадщиною Польщі, літературним минулим та сьогоденням;
  • цікаве та приємне проведення часу в колі однодумців.
До участі в турі запрошуються: творчі особистості, які залучені до світу літератури, молоді письменники, видавці, куратори, журналісти, блогери, організатори культурних подій в Украні, які прагнуть розвиватися особистісно та професійно, цікавляться світовими літературними тенденціями. 


Вимоги до учасників: бути громадянином України, мати закордонний паспорт, знати англійську  та/або польську мову на достатньому рівні. Участь у проекті передбачає конкурсний відбір. Усі учасники сплачують організаційний внесок.

Тривалість подорожі 7 днів. Кількість учасників обмежена — 15 осіб.
Організатори забезпечують: проживання в хостелах, трансфер рейсовим автобусом, навчальну, культурну та екскурсійну програми, візову підтримку, координацію та реалізацію туру у Польщі.
  
Форма для реєстрації за посиланням: https://goo.gl/UDiUFk Реєстрація триває до 10 вересня 2016 р.
Контактна особа: Тетяна Родіонова, координаторка туру, cultour.ua@gmail.com, 093 813 12 83

Організатори: ГО «Інститут культурного менеджменту». 
Партнери проекту: Інститут Адама Міцкевича (Варшава), Міжнародний літературний фестиваль імені Джозефа Конрада (Краків), Міжнародний фестиваль оповідання «Intermezzo».
Інфопартнери: Cultprostir.ua, ЧИТОМО, літературний портал «Litcentr», міжнародна літературна платформа «ЛітМайданчик», літературна медіатека 5Books.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar