05 Грудня 2021, 18:40 | Реєстрація | Вхід

Найкращі читачі України звернулись до Президента України

Дода_ла: pole_55 01 Червня 2016 о 12:20 | Категорія: «Новини» | Перегляди: 1838
Матеріал підготува_ла: ГО «Форум видавців» | Фото: прес-центр «Форуму видавців»


Найкращі читачі України 2016 року звернулись до Президента України з проханням забезпечити їхні бібліотеки сучасними книжками від українських видавництв.

До Порошенка звернулися переможці Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» з двадцяти однієї області України, які зустрілись на Дитячому форумі у Львові.

«Ми зрозуміли, спілкуючись між собою, з письменниками та видавцями, що лише небагатьом із нас пощастило мати бібліотеки з наповненими фондами. А ми хочемо читати! Хочемо мати у бібліотеках наших сіл та міст хоча б по одному примірнику усіх новинок від українських видавництв. Просимо Вас допомогти», – йдеться у листі. 

Фото надане прес-центром ГО «Форум видавців»

Ідея написання відкритого листа з’явилась під час зустрічі найкращих читачів України з письменницею та журналісткою Галиною Вдовиченко.

Галина Вдовиченко: «Разом з Видавництвом Старого Лева ми їздили по сільських бібліотеках, привозили книжки, спілкувалися з дітьми, і бачили, який вони мають арсенал книжок – все радянських часів і дуже мало сучасного. Як можна полюбити читати за таких умов? Тож коли я зустрілася з дітками-переможцями Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» на Дитячому Форумі, запитувала, кого вони читають, яких письменників знають. Відповіді на кшталт «Ми тільки чули про таких, але не читали» мене шокували. От тому з’явилася спонтанна ідея разом написати листа-звернення до Президента України з проханням поповнити їхні бібліотеки сучасними книжками. Хоча б по одному примірнику».

2 коментарів

avatar
0
1 Наталя Фролова • 14:28, 15 Січня 2018
І яка була відповідь президента? Минуло вже півтора року.
avatar
певно, треба звернутися до ініціаторки, Галини Вдовиченко. можливо і була якась відповідь)

Залишити коментар

avatar