19 Липня 2024, 11:49 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурс новелістичних творів ім. Захарченка 2024 - 15 Листопада 2024

Конкурс новелістичних творів ім. Захарченка 2024

Категорія: «Конкурси»
Дата: 15 Листопада 2024 (П'ятниця)
Час: 00:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 285


Черкаська обласна письменницька організація та Черкаська обласна організація НСЖУ спільно з Черкаською міською радою з 1 липня 2024 року оголосили щорічний літературний конкурс новелістичних творів імені Василя Захарченка.

Термін подання творів на конкурс – до 15 листопада. З 15 листопада до 15 грудня журі конкурсу, сформоване з професійних письменників Черкащини, знайомиться, аналізує подані на конкурс твори й визначає переможця (переможців). Нагородження – до 13 січня – дня народження Василя Захарченка.

Мова творів, які подаються на конкурс, українська. Посмертно премія не присуджується. Переможцем цього конкурсу можна стати неодноразово.

Для участі у конкурсі до департаменту освіти й гуманітарної політики міськвиконкому (18000, м. Черкаси, вул. Гоголя, 251, каб.214 та на електронну пошту kaflit@ukr.net ) подається клопотання про висунення твору, до якого додаються:
  • інформаційна довідка про автора (авторів) твору (ПІБ, число, місяць, рік народження, контактні дані особи);
  • примірник твору або твір в електронному вигляді ;
  • рецензії чи ксерокопії відгуків у засобах масової інформації (за наявності).
Участь у Конкурсі можуть брати особи, які досягли 18 років.

Переможцю конкурсу вручається диплом і грошова винагорода в сумі 3 (три) тисячі гривень, а твір-переможець (переможці) публікується в журналі «Холодний Яр» або в газеті «Черкаський край».


0 коментарів

Залишити коментар

avatar