26 Травня 2024, 06:15 | Реєстрація | Вхід
/ Літературна премія ім. Івана Дробного 2022 - 15 Листопада 2022

Літературна премія ім. Івана Дробного 2022

Категорія: «Конкурси»
Дата: 15 Листопада 2022 (Вівторок)
Час: 00:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 989


Із 1 вересня 2022 року оголошено конкурс на здобуття літературно-мистецької премії ім. Івана Дробного, яка заснована Золотоніською міською радою спільно з Черкаською обласною організацією НСПУ на пошанування талановитого поета, прозаїка, педагога, почесного мешканця Золотоноші І.С. Дробного (1931–2018) з метою популяризації його спадщини, збагачення гуманітарного простору Золотоніщини та України, заохочення митців до творчої праці.

Премія присуджується щорічно в трьох номінаціях«Поезія», «Проза», «Музичне мистецтво» – за високохудожні поетичні або прозові (в т.ч. мемуарні, спогадові) книги, в яких обстоюються національні й загальнолюдські морально-етичні цінності (шанування роду й родини, рідного краю, Вітчизни), опубліковані протягом останніх п’яти років на час проведення конкурсу, не відзначені іншими преміями, але з числа тих, які здобули популярність у читачів і позитивні оцінки літкритики, а також музичні твори за поезіями І. Дробного.

Посмертно і повторно премія не присуджується.

Подання творів на здобуття премії триває до 15 листопада. До 15 грудня – громадське обговорення творів-претендентів. Визначення лауреатів – до 25 грудня. Вручення премії відбувається в Золотоноші до 16 січня – дня народження Івана Дробного.

Право подання творів на здобуття премії мають колективи творчих спілок, організацій, установ, навчальних закладів, громадських об’єднань, засобів масової інформації за згодою автора. Самовисування не допускається.

Організація, яка пропонує кандидатуру на здобуття премії, подає до конкурсної комісії (за адресою: Черкаська область, м. Золотоноша, вул. Шевченка, 70 (адмін.), відділ освіти Золотоніської міської ради) такі документи:

1) офіційне подання, в якому формулюються мотиви висунення й дається стисла оцінка твору (творів), яке може бути у формі протоколу;

2) п’ять примірників представленого твору чи творів;

3) рецензії чи відгуки в пресі (за наявності);

4) у номінації «Музичне мистецтво» – музичні твори, записані на електронних і паперових (ноти) носіях.

Лауреатові вручається диплом і грошова винагорода в сумі 10 тис. гривень у кожній номінації.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar