04 Березня 2024, 04:48 | Реєстрація | Вхід
/ Міжкультурний конкурс короткого оповідання INK 2024 - 30 Червня 2024

Міжкультурний конкурс короткого оповідання INK 2024

Категорія: «Конкурси»
Дата: 30 Червня 2024 (Неділя)
Час: 00:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Міжнародний
Рейтинг: 3.2
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 2984


Міжкультурний конкурс оповідань проводиться вже вчетверте і запрошує написати оповідання на на тему «Штучний інтелект, мислячі машини та Homo sapiens»

Штучний інтелект та мислячі машини вже присутні в нашому житті. Завжди трохи більше, рік за роком. Ми розплачуємось в магазинах за допомогою смарт-годинника. Ми носимо в кишені маленький комп’ютер і можемо отримати з нього більше новин і інформації, ніж будь-хто міг за все своє життя століття тому. Ми продовжуємо взаємодіяти з мислячими машинами і звикли до присутності штучного інтелекту в нашому повсякденному житті. Ці взаємодії часто банальні, іноді кумедні, час від часу рятівні. Вони також можуть бути страшними, навіть руйнівними для людського життя. Люди проти роботів? Або з ними? Чи зв’язок дещо тонший? ШІ і ці машини – це витвори людського мозку як і ваші оповідання. Отже, які оповідання ви будете писати? 

Пропонуємо вам написати короткі оповідання на тему «Штучний інтелект, мислячі машини та Homo sapiens» і надіслати їх через онлайн-форму до 30 червня 2024 року. 

Обсяг новели не має перевищувати 2000 слів. Мінімальний об’єм твору не встановлений, тому мікро-оповідання вітаються! 

Тексти не повинні бути опублікованими до моменту їх подачі на конкурс. Якщо вас дуже надихнула тема, ви можете подати на конкурс до двох новел! 

Твори мають бути написані есперанто, італійською, каталонською, перською, російською або українською мовами, або будь-якою іншою мовою за умови подання разом з якісним перекладом на есперанто, італійську, каталонську, перську, російську або українську мови. Наприклад, вимогам відповідає оповідання, попередньо представлене японською мовою з перекладом на есперанто. 

До складу журі та читацької комісії входять представники різних культур. Вони оцінять новели та оголосять переможців на 110-му Всесвітньому конгресі (Universala Kongreso) Загальної асоціації есперанто (Universala Esperanto-Asocio, UEA) влітку 2025 року. 

Конкурс має дві категорії: категорія Початківці та категорія Визнані письменники. Як зорієнтуватися у виборі категорії? Якщо ви не готові до того, щоб ваші роботи оцінювалися на одному рівні із творами більш професійних та визнаних письменників, то віднесіть себе, за умовчанням, до категорії Початківців. У разі сумнівів, організатори конкурсу ухвалять інше рішення. 

У категорії початківців автори п’яти новел-переможців отримають призи у розмірі 500, 400, 300, 200 і 100 євро відповідно. У категорії досвідчених авторів п’ять новел-переможців отримають призи у розмірі 1000, 800, 600, 400 и 200 євро відповідно. 0 коментарів

Залишити коментар

avatar