09 Червня 2023, 21:48 | Реєстрація | Вхід
/ Міжкультурний конкурс короткого оповідання INK 2023 - 30 Вересня 2023

Міжкультурний конкурс короткого оповідання INK 2023

Категорія: «Конкурси»
Дата: 30 Вересня 2023 (Субота)
Час: 00:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Світ
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 672


Тема: «Таємне життя моїх сусідів»
Чи є у вас таємниці? У вашого сусіда також… Вночі ви почули щось дивне? Вам помилково доставили дивну посилку, призначену вашому сусідові? На сходовій клітці ви неодноразово зустрічали людину, яка не живе у вашому будинку? Скільки часу потрібно, щоб ви почали цікавитися тим, що відбувається? І найголовніше: які відкриття чекають на вас? В рамах третього Міжкультурного конкурсу новел ми з нетерпінням чекаємо на ваші новели на тему «Таємне життя моїх сусідів».

Деталі конкурсу
Запрошуємо вас написати короткі новели на тему «Таємне життя моїх сусідів» та надіслати їх через онлайн-форму до 30 вересня 2023 р. Обсяг новели не має перевищувати 2000 слів. Мінімальний об’єм твору не встановлений, тому мікро-оповідання вітаються! Тексти не повинні бути опублікованими до моменту їх подачі на конкурс. Якщо вас дуже надихнула тема, ви можете подати на конкурс до двох новел!

Твори мають бути написані есперанто, італійською, каталонською, перською, російською або українською мовами, або будь-якою іншою мовою за умови подання разом з якісним перекладом на есперанто, італійську, каталонську, перську, російську або українську мови. Наприклад, вимогам відповідає оповідання, попередньо представлене японською мовою з перекладом на есперанто.

До складу журі та читацької комісії входять представники різних культур. Вони оцінять новели та оголосять переможців на 109-му Всесвітньому конгресі (Universala Kongreso) Загальної асоціації есперанто (Universala Esperanto-Asocio, UEA) влітку 2024 року.

Конкурс має дві категорії: категорія Початківці та категорія Визнані письменники. Як зорієнтуватися у виборі категорії? Якщо ви не готові до того, щоб ваші роботи оцінювалися на одному рівні із творами більш професійних та визнаних письменників, то віднесіть себе, за умовчанням, до категорії Початківців. У разі сумнівів, організатори конкурсу ухвалять інше рішення.

У категорії початківців автори п’яти новел-переможців отримають призи у розмірі 500, 400, 300, 200 і 100 євро відповідно. У категорії досвідчених авторів п’ять новел-переможців отримають призи у розмірі 1000, 800, 600, 400 и 200 євро відповідно.
 
Інформація та формуляр: https://bobelarto.ink/uk/konkurso/


0 коментарів

Залишити коментар

avatar