16 Червня 2024, 17:30 | Реєстрація | Вхід
/ «Біля карети під мертвим лисом» Максима Дупешка - 13 Жовтня 2022

«Біля карети під мертвим лисом» Максима Дупешка

Категорія: «Події»
Дата: 13 Жовтня 2022 (Четвер)
Час: 18:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Івано-Франківськ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Незалежності, 31
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 258


13 жовтня о 18 год. в Книгарні «Є» (вул. Незалежності, 31) відбудеться презентація книги Максима Дупешка «Біля карети під мертвим лисом»

Максим Дупешко належить до нового покоління західноукраїнських письменників. Народився у Чернівцях, отримав музичну освіту та серйозно займався футболом. Навчався письменник в Чернівецькому національному університеті - за фахом філолог.

Письменницьку діяльність почав ще в студентські роки. Був одним із активних учасників тодішнього молодіжного літературно-мистецького середовища Чернівців, крім роману «Історія, варта цілого яблуневого саду» Максим Дупешко є автором трьох повістей, двох десятків оповідань, поезій.

Роман «Біля карети під мертвим лисом» охоплює час від початку ХІХ ст. до наших днів і асоціативно, через посередництво одного із персонажів, захоплює навіть епоху Бароко. Наскрізними образами, які пов’язують всі елементи роману, є вікно, сон, частини рукопису і юні дівчата із одного роду. Із епохи в епоху з ними відбувається та сама подія, лише з певним наростанням – як у кумулятивних оповідях. Так автор, поступово із частин збираючи все в ціле, проводить до розгадки таємниці. Сюжет роману розвивається дуже динамічно. У ньому є все, щоб захопити читача: пригоди, романтика, таємниці, гумор та яскраві герої.

Магічним числом роману «Біля карети під мертвим лисом» є вісім. Можливо, тому що вісімка нагадує спіраль ДНК, або клепсидру, або й стрічку Мебіуса, що символізує якщо не безкінечність, то принаймні безперервність. У центрі цього амулету-вісімки українська аристократія – забута, втоптана в багно, розтерта на порох, проте вона, наче фенікс, щоразу постає із попелища в боротьбі за честь та гідність.0 коментарів

Залишити коментар

avatar