23 Травня 2024, 06:09 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація книжки Ігоря Антонюка «Шепіт сосен» - 7 Травня 2018

Презентація книжки Ігоря Антонюка «Шепіт сосен»

Категорія: «Події»
Дата: 07 Травня 2018 (Понеділок)
Час: 18:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Івано-Франківськ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Незалежності, 31, 3-й поверх
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 968


Книгарня «Є» та видавництво «Мандрівець» запрошують на презентацію книжки Ігоря Антонюка «Шепіт сосен».

Якщо Ви вважаєте, що справжній страх залишився десь у далекому дитинстві, то ви помиляєтеся. Він набагато ближче. Він далеко не йшов. Хочете відчути його холодний подих у себе за спиною? Просто відчиніть йому двері. Ці двері, це – «Шепіт сосен». Десь там, у дитинстві, ми набуваємо своїх найпотаємніших страхів. Знаємо, що зараз налякаємося, але гра тіней манить нас.

Герої оповідань – люди зі своїми мріями, кожен – зі своєю неповторною історією. Найважче закоханим ангелам, найлегше – привидам, адже їм однаково, вірите ви у них чи ні. Читаючи цю книжку, будьте обережними зі своїми бажаннями, бо вони мають властивість здійснюватися…

Ігор Антонюк народився на Тернопільщині у с. Скоморохи (Тернопільський р-н). Закінчив історичний і педагогічний інститути Прикарпатського університету ім. В. Стефаника. Тривалий час працював і працює педагогом-організатором у дитячому таборі «Петрос», на Яремчанщині. Живе в Івано-Франківську. Друкувався у журналах «Склянка часу», «Текстover», горор-збірниках «Повна темрява», «Дотик зачаєного жаху».

Івано-Франківська Книгарня «Є», вул. Незалежності, 31, 3-й поверх. Тел.: (094) 928-31-41


0 коментарів

Залишити коментар

avatar