07 Жовтня 2022, 12:46 | Реєстрація | Вхід
/ Поезія без укриття. Презентація хроніки протистояння - 12 Серпня 2022

Поезія без укриття. Презентація хроніки протистояння

Категорія: «Події»
Дата: 12 Серпня 2022 (П'ятниця)
Час: 16:30
Вартість: Безкоштовно
Місто: Краків
Місце: NIĆ. Kawiarnio-księgarnia
Адреса: ul. Sławkowska 28
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 109


12 серпня о 16:30 у Кракові, в стінах NIĆ. Kawiarnio-księgarnia (ul. Sławkowska 28), відбудеться презентація книги "Поезія без укриття" за участі авторок Ірени Яніцької та Юлії Бережко-Камінської.

Під час зустрічі всі охочі з перших вуст зможуть дізнатися, як з'явилася книга, яка є свідком війни та почути поезію, написану серед сирен і вибухів.

Ірена Яніцька та Юлія Бережко-Камінська читатимуть свої тексти і авторів з антології, розкажуть про свій пережитий березень та силу жити нині, і спільно шукатимуть відповідь на питання як тексти стали не лише часиною життя, а й живими уривками з історії народу.

Антологія «Поезія без укриття» - це художня фіксація вражень першого місяця повномасштабної війни, погляд на війну зсередини і ззовні. Рядки, що зароджувалися під гул сирен в укриттях, в евакуаційних потягах, потемки і в невідомості, але з вірою в перемогу над окупантом. Тут зібрані тексти тих, хто бореться за перемогу і на передовій, і у слові.
Авторка ідеї та упорядниця книги – поетеса й літературознавиця, голова Кіровоградської обласної організації НСПУ Надія Гармазій.

Координаторка і дизайнерка видання – письменниця, літменеджерка Ірена Яніцька.
Видавничий партнер проєкту – видавництво «Disсursus».

До антології ввійшли вірші 70 українських поетів. У книзі представлені твори поетів із Бучі, Ірпеня, Борисполя, Білої церкви, Києва, Чернігова, Сум, Харкова, Полтави, Черкас, Хмельницького, Рівного, Луцька, Львова, Ужгорода, Івано-Франківська, Тернополя, Чернівців, Вінниці, Кропивницького, Дніпра, Миколаєва, Херсона, Червонограда, Лубен, Олександрії та багатьох інших міст.

25 % з кожного проданого примірника перераховуються для ЗСУ.0 коментарів

Залишити коментар

avatar