07 Жовтня 2022, 13:11 | Реєстрація | Вхід
/ 4 серпня | Презентація книги «Поезія без укриття» - 4 Серпня 2022

4 серпня | Презентація книги «Поезія без укриття»

Категорія: «Події»
Дата: 04 Серпня 2022 (Четвер)
Час: 15:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Івано-Франківськ
Місце: Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. І. Франка
Адреса: вул. В’ячеслава Чорновола, 22
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 123


4 серпня о 15:00 у Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Франка, відбудеться презентація книги «Поезія без укриття».

Антологія «Поезія без укриття» - це художня фіксація вражень першого місяця повномасштабної війни, погляд на війну зсередини і ззовні. Ці рядки зароджувалися під гул сирен в укриттях, під гуркотняву коліщат евакуаційних потягів, і разом з тим – вірші тих, хто бореться за перемогу і на передовій, і у слові.

До антології увійшли вірші 70 українських поетів. У книзі представлені твори поетів із Бучі, Ірпеня, Борисполя, Білої церкви, Києва, Чернігова, Сум, Харкова, Полтави, Черкас, Хмельницького, Рівного, Луцька, Львова, Ужгорода, Івано-Франківська, Тернополя, Чернівців, Вінниці, Кропивницького, Дніпра, Миколаєва, Херсона, Червонограда, Лубен, Олександрії та багатьох інших міст.

Під час зустрічі всі охочі з перших вуст зможуть дізнатися, як з'явилася книга, яка є свідком війни та почути поезію, написану серед сирен і вибухів.
  • Надія Гармазій - упорядниця та співавторка "Поезії без укриття" розповість про зародження ідеї створення цієї книги війни та необхідність художньої фіксації певних моментів історії, коли відчуття ще зовсім живі.
  • Ірена Яніцька - дизайнерка та співавторка антології додасть розуміння, як це робити книгу про війну між сиренами і ракетами, коли завтра може не настати.
  • Василь Карп'юк - видавець та співавтор цієї символічної хроніки протистояння, розповість чому треба зберегти художнє відображення цієї війни та важливість культури в час війни.
25 % з кожного проданого примірника перераховуються для ЗСУ.

Замовити книгу можна вже зараз, написавши на пошту bez.ukryttya@gmail.com, або на сайті видавництва https://discursus.com.ua/books/poeziia-bez-ukryttia


0 коментарів

Залишити коментар

avatar