07 Жовтня 2022, 13:21 | Реєстрація | Вхід
/ Поезія без укриття. Презентація антології у Львові - 3 Серпня 2022

Поезія без укриття. Презентація антології у Львові

Категорія: «Події»
Дата: 03 Серпня 2022 (Середа)
Час: 17:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Львів
Місце: Кав'ярня-галерея «Штука»
Адреса: вул. Котлярська, 8
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 159


03 серпня о 17:00 у Львові, в стінах Кав'ярня-галерея «Штука», відбудеться презентація книги «Поезія без укриття». Вхід вільний.

Під час зустрічі всі охочі з перших вуст зможуть дізнатися, як з'явилася книга, яка є свідком війни та почути поезію, написану серед сирен і вибухів.

Автори книги Надія Гармазій, Ірена Яніцька, Роксолана Жаркова та Галина Крук розкажуть про свій березень та своє нинішнє, а також спільно шукатимуть відповідь на питання: як поезія стає укриттям, а укриття перетворюється на поезію.

Антологія «Поезія без укриття» - це художня фіксація вражень першого місяця повномасштабної війни, погляд на війну зсередини і ззовні. Рядки, що зароджувалися під гул сирен в укриттях, під гуркотняву коліщат евакуаційних потягів, і разом з тим – вірші тих, хто бореться за перемогу і на передовій, і у слові.

До антології ввійшли вірші 70 українських поетів. У книзі представлені твори поетів із Бучі, Ірпеня, Борисполя, Білої церкви, Києва, Чернігова, Сум, Харкова, Полтави, Черкас, Хмельницького, Рівного, Луцька, Львова, Ужгорода, Івано-Франківська, Тернополя, Чернівців, Вінниці, Кропивницького, Дніпра, Миколаєва, Херсона, Червонограда, Лубен, Олександрії та багатьох інших міст.

25 % з кожного проданого примірника перераховуються для ЗСУ.0 коментарів

Залишити коментар

avatar