24 Вересня 2022, 20:03 | Реєстрація | Вхід
/ Книжковий Клуб: «Польові дослідження» - 2 Липня 2022

Книжковий Клуб: «Польові дослідження»

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 02 Липня 2022 (Субота)
Час: 11:00
Вартість: 150 грн.
Місто: Онлайн
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 202


Щонайменше для однієї читацької генерації «Польові дослідження українського сексу» стали першою книжкою, прочитаною українською мовою. А що, -- питалося, -- так завжди можна було? Купували дражливу книжку з матюками про секс (хто не любить щоби його скандалізували, га?), а занурювалися в довгі сугестивні «фірмові» речення, в постколоніальні рефлексії, в практики спротиву і збереження-себе, в перформанси жіночої суб’єктності. Але ці розумні слова і не менш розумні поняття прийшли до нас уже згодом, спочатку ж була історія про двох самотніх людей, що знайшлися, аби наробити один одному біди. 1996 рік -- 2022 рік. А про що ця знакова для української культури книжка буде зараз. Цікаво?

Зустріч: 02 липня об 11:00 онлайн
Вартість: 150 грн
Взяти участь: http://booklion.lviv.ua/club

ПРО КЛУБ

Цей Книжковий Клуб, це як старий добрий клуб, тільки сучасний і зручний!
  • Раз на місяць ми обираємо книгу, що варта прочитання і обговорення. Ну і власне, читаємо її. Це будуть різні жанри, різна епохи і країни.
  • Зустрічаємось на Книжковому Клубі ОНЛАЙН зранку в суботу чи неділю.
  • З нами модератор Ганна Улюра, разом з якою ми вчимося читати не просто сюжети, а сенси закладені автором та будемо вдосконалювати свої читацькі скіли.
  • Обговорюємо прочитене, ділимось враженнями і спостереженнями. Завдяки модератору заглиблюємось в шари тексту.
  • Ти можеш активно обговорювати книгу, або бути мовчазним спостерігачем. Твоє право. Але твоє прочитання тексту точно зміниться.0 коментарів

Залишити коментар

avatar