28 Листопада 2022, 04:34 | Реєстрація | Вхід
/ Перекладацький конкурс імені Сузанни Рот - 2022 - 31 Березня 2022

Перекладацький конкурс імені Сузанни Рот - 2022

Категорія: «Конкурси»
Дата: 31 Березня 2022 (Четвер)
Час: 01:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1625


Мережа Чеських центрів і Чеський літературний центр (секція Моравської земської бібліотеки у Брні) оголошують початок 8-го Міжнародного перекладацького конкурсу імені Сузанни Рот.

Конкурс проводиться серед перекладачів-початківців віком до 40 років (рік народження 1982 і молодші) за кращий переклад прозового твору сучасного чеського автора. Він названий на честь швейцарської славістки та перекладачки творів Богуміла Грабала та Мілана Кундери Сузанни Рот (1950-1997).

Метою конкурсу є тривала підтримка молодих закордонних перекладачів і богемістів, а також підтримка і поширення чеської літератури за кордоном.


Учасники конкурсу перекладатимуть уривок із твору сучасного чеського автора обсягом приблизно 20 сторінок із книги, що вийшла в період від грудня 2020 по листопад 2021 року в Чеській Республіці. У кожній країні буде обрано одного переможця, до складу журі входять відомі богемісти та письменники. На конкурс не можна подавати переклади, які вже були опубліковані.  

Нагорода

Кількаденна поїздка до Чеської Республіки, активна участь у професійному семінарі із супровідною програмою.

Текст для перекладу

Цього року журі обрало для перекладу книгу Elsy Aidse Přípravy na všechno (видавництво «FRA», 2020). Текст для перекладу розміщений на стор. 22-47 (стор. 22 від абзацу, що починається реченням Rád bych prožil nějaký příběh; стор. 47 до вірша Nebo jsem tehdy na nic nemyslel?), обсягом приблизно 18 сторінок.

Файл тексту: Přípravy na všechno (92.10 KB - PDF)

Завдання та умови участі

Учасник надсилає конкурсний переклад українською мовою тексту книги Elsy Aidse Přípravy na všechno в електронній формі у форматі .doc, .docx, .rtf на адресу czechcentrekiev@gmail.com (у темі листа просимо вказати «Перекладацький конкурс», файл із перекладом назвати прізвищем учасника) до 31 березня 2022 року.

Разом із перекладом потрібно надіслати в електронній формі свою біографію обсягом максимально 1000 знаків чеськоюта українською мовами, своє актуальне фото (із зазначенням автора фото) у якості для друку. Наприкінці тексту перекладу необхідно зазначити, що учасник підтверджує своє авторство запропонованого перекладу.

Надсилаючи свої дані та фото, автор перекладу погоджується з використанням їх у потребах конкурсу (на сторінках Чеського центру, в медіа тощо).

Терміни

Останній день подачі перекладів: 31 березня 2022 р.
Оголошення результатів: до 31 травня 2022 р.
Поїздка в Чехію: літо 2022 р.

Контактні особи

Ірина Забіяка, Чеський центр Київ: czechcentrekiev@gmail.com


0 коментарів

Залишити коментар

avatar