27 Січня 2022, 21:55 | Реєстрація | Вхід
/ Онлайн-розмова «Моя мандрiвка у Країну морпіхів» - 12 Листопада 2021

Онлайн-розмова «Моя мандрiвка у Країну морпіхів»

Категорія: «Події»
Дата: 12 Листопада 2021 (П'ятниця)
Час: 19:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Facebook
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 91


12 листопада о 19:00 «Видавництво Старого Лева» запрошує на онлайн-розмову про книгу військового капелана та морського піхотинця Андрія Зелінського «Моя мандрiвка у Країну морпіхів». На її сторінках – спогади та роздуми автора, які він фіксував під час своїх численних служінь у зоні бойових дій на Сході України. Модеруватиме розмову письменник та громадський діяч Ігор Козловський. Трансляція відбудеться на фейсбук-сторінці Старого Лева.

Під час війни на Сході України отець Андрій Зелінський був пліч-о-пліч із воїнами, ділив із ними їхню тривогу й неспокій, підтримував, проводжав у засвіти бойових побратимів, дивився в очі смерті й цінував кожен новий день. «Моя мандрівка у Країну морпіхів» — це щоденник про те, як важливо прагнути до перемоги і розуміти, що найважливіша перемога — над самим собою; про те, як важливо мріяти, не зупинятися і вірити у нездоланну силу добра.

Андрій Зелінський – священик Української греко-католицької церкви, військовий капелан, співзасновник, лектор і член Ініціативної групи та Наглядової ради Української Академії лідерства, викладач програми «Етика — політика — економіка» УКУ, заступник керівника Департаменту військового капеланства. Народився 1979 року. Філософську освіту здобував у St. Basil College, Стамфорд, США; богословську – у Pontificia Universita Gregoriana, Рим, Італія; політологічну – у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія», Київ. Своє капеланське служіння серед військовослужбовців розпочав у 2006 р. в Академії сухопутних військ у Львові, а з червня 2014 р. бере активну участь у забезпеченні духовною підтримкою українських військових у зоні АТО, здійснюючи своє служіння у підрозділах ЗСУ під Слов’янськом, Краматорськом, у Пісках, Дебальцевому та під Маріуполем Донецької області. Автор книги «Соняхи. Духовність під час війни».0 коментарів

Залишити коментар

avatar