29 Травня 2024, 06:39 | Реєстрація | Вхід
/ Прийом творів на Конкурс оповідань «Open World»-2021 - 1 Листопада 2021

Прийом творів на Конкурс оповідань «Open World»-2021

Категорія: «Конкурси»
Дата: 01 Листопада 2021 (Понеділок)
Час: 01:00
Вартість: за умовами конкурсу
Місто: Україна
Рейтинг: 5.0
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 9520


По 1 листопада триває прийом творів на Конкурс оповідань «Open world»

Метою конкурсу є популяризація української культури через художню літературу. Кожні два роки буде опублікована збірка творів переможців. Організаційний комітет також намагатиметься робити промоцію та заохочувати унікальні таланти українських письменників і митців на міжнародному рівні.

Умови конкурсу оповідань «Open world»

1. На конкурс приймаються прозові твори українською мовою, які раніше не оприлюднювалися. До участі не допускаються оповідання, опубліковані в Інтернеті, на папері, у вигляді аудіокниги тощо.

Отримання оргкомітетом конкурсної заявки вважається згодою учасника на участь у конкурсі, друк його твору, світлини та інформації про автора у разі перемоги.

2. Максимальна кількість слів конкурсного твору - 3000, мінімальна – 1500. Оповідання, які не відповідають встановленому ліміту слів, до конкурсу не допускаються.

3. За умови безкоштовної участі автор надає одне оповідання. Автор може надати два або більше текстів при сплаті оргвнеску у розмірі 100 грн. за кожен додатковий твір. Реквізити для сплати будуть надані організаторами у приватному листуванні з автором.

4. Тема творів: вільна. Твори повинні відповідати жанровим характеристикам, властивим оповіданню.

5. Правила оформлення: роботи друкуються шрифтом Times New Roman текстового редактора Word розміру 14, інтервалом 1,5. Документи Word з картинками розглядатися не будуть.

6. Оповідання приймаються у електронному вигляді на скриньку openworldkonkurs@gmail.com. Лист на конкурс повинен мати тему «Open world» та містити два файли:
  • перший з назвою оповідання і текстом,
  • другий файл (супровідний) із інформацією про автора: справжнє ім'я, контактна інформація (номер телефону і адреса електронної пошти), назва конкурсної роботи.
Якщо оповідання подається на Спецвідзнаку (твір, пов’язаний з Сумщиною), обов’язково потрібно це зазначити у супровідному файлі.

Усі твори, отримані за конкурсний сезон, кодуються. Кожному оповіданню присвоюється номер для забезпечення максимальної об’єктивності оцінки.

Учасник отримує електронного листа про допуск його оповідання (чи відмову) впродовж 2х тижнів після відправлення заявки.
Будь ласка, не надсилайте твори, що брали участь у попередніх етапах конкурсу!

7. Вік учасників: 18 та старші

8. Початок конкурсу – 1 травня 2021 року. Кінцевий термін подання матеріалів: 1 листопада 2021 року. Всі твори повинні бути подані не пізніше півночі 1 листопада 2021 року за київським часом.

9. Дата оголошення переможців: 15 грудня 2021 року. Умови проведення урочистої церемонії ( або умови дистанційного нагородження) будуть повідомлені окремо.

Оповідання оцінюватимуться групою авторитетного журі.

Фінансові нагороди за 1, 2 і 3 місця:
  • Перше місце: 10 000 грн
  • 2 місце: 7500 грн
  • 3-е місце: 5000 грн
Спецвідзнака 1: 3000 грн. За твір, тематика якого пов’язана з Сумською областю ( про вихідців з Сумської області, історію міст, селищ, тощо).
Спецвідзнака 2: 2000 грн. – вибір журі.

Оповідання переможців та твори, що отримали спецвідзнаки, будуть опубліковані у колективній збірці за результатами двох конкурсів, тобто кожні 2 роки. Друга збірка вийде в 2023 році, буде представлена в Україна та за її межами.

Оповідання переможців також будуть перекладені англійською та запропоновані іноземним літературним журналам. Всі деталі обговорюватимуться безпосередньо з авторами.

Конкурс зобов’язується дотримуватися юридичних формальностей у сфері авторського права при взаємодії з авторами.

Засновник і спонсор конкурсу

Заснований у 2019 році американським митцем Аддісоном Хоффманом, директором компанії Adalla LLC, учасником чисельних мистецьких проектів у США.

Організатори та виконавці

Головний організатор: Сергій П'ятаченко – голова літературної студії «Орфей», поет, член НСПУ, літературознавець, кандидат філологічних наук.
Адміністратор та координатор: Наталія Бурмака – член студії «Орфей», поетеса.

Сайт конкурсу: www.openworld.ho.ua
Сторінка конкурсу у Facebook: https://facebook.com/openworldkonkurs/


2 коментарів

avatar
0
1 Nataly Burmaka • 19:25, 01 Травня 2021
У п. 8 одруківка "...не пізніше півночі 1 листопада 2020 року". Звичайно, мався на увазі рік 2021 tongue
avatar
оновили)

Залишити коментар

avatar