23 Червня 2021, 06:38 | Реєстрація | Вхід
/ «Перше слідство імператриці» Наталки Сняданко - 28 Квітня 2021

«Перше слідство імператриці» Наталки Сняданко

Категорія: «Події»
Дата: 28 Квітня 2021 (Середа)
Час: 19:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Facebook
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 87


28 квітня о 19:00 «Видавництво Старого Лева» запрошує усіх шанувальників ретродетективів на онлайн-розмову про свіженьку новинку письменниці та перекладачки Наталки Сняданко – роман «Перше слідство імператриці». У ньому авторка майстерно проводить читача кількома епохами, маневрує між Львовом ХХІ століття й Габсбурзькою монархією середини позаминулого століття, а також знайомить з цілком реальними історичними постатями: Єлизаветою Сіссі Баварською, Францом Йозефом та не лише. Про реальні та вигадані події, історизм в літературі, детективи, Моцарта, музику, Львів та Відень говоритимемо з модератором Богданом Коломійчуком. Трансляція розмови відбудеться на фейсбук-сторінці видавництва.

Новий роман Наталки Сняданко за документальними матеріалами життя і пригод імператорської родини занурює читача в карколомну детективну історію з політичним підтекстом. Додаткової інтриги цій історії надає двоплановість сюжетної розповіді, завдяки якій події середини ХІХ століття несподівано гостро відлунюють у Львові початку третього тисячоліття. У центрі розповіді – рідкісна скрипка, на якій грав ще Моцарт і котру зазвичай за кордон не вивозять. Виняток було зроблено для фестивалю у Львові, але ніхто навіть не припускав, що це стане важливою ланкою у цілому ланцюжку моторошних подій. Несподівано для всіх і самої себе легендарна австрійська імператриця Сіссі успішно розслідує не лише таємничий замах на власного чоловіка, а і цілий ряд інших загадок.

Наталка Сняданко — українська письменниця, перекладачка. За освітою — філологиня, закінчила Львівський та Фрайбурзький університети, за фахом — журналістка і перекладачка з польської, німецької та російської мов. Авторка низки книг, серед яких «Колекція пристрастей, або Пригоди молодої українки», «Сезонний розпродаж блондинок», «Синдром стерильності», «Чебрець у молоці», «Країна поламаних іграшок та інші подорожі», «Комашина тарзанка», «Охайні прописи ерцгерцога Вільгельма». Перекладачка з німецької, польської та російської.

Богдан Коломійчук — український письменник-белетрист, автор історико-авантюрних та детективних романів. Мешкає у Львові. У 2013 році видав дебютний історико-авантюрний роман «Людвисар. Ігри вельмож», що отримав Гран-прі конкурсу «Коронація слова 2013». 2014 року світ побачила збірка детективних оповідань «Таємниця Єви». У 2015 році вийшли одразу ді книжки — «В’язниця душ» та «Небо над Віднем», 2016-го — «Візит доктора Фройда». Автор книг «Моцарт із Лемберга», «Готель «Велика Пруссія», «Експрес до Ґаліції».0 коментарів

Залишити коментар

avatar