17 Квітня 2024, 22:04 | Реєстрація | Вхід
/ Розмова Жанни Слоньовської й Оксани Луцишиної - 24 Березня 2021

Розмова Жанни Слоньовської й Оксани Луцишиної

Категорія: «Події»
Дата: 24 Березня 2021 (Середа)
Час: 19:30
Вартість: Безкоштовно
Місто: Facebook
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 372


Про літературу в житті і життя в літературі, письменницькі резиденції, географічні та метафізичні кордони й острови 24 березня о 18:30 на Facebook-сторінці «Видавництва Старого Лева» будуть спілкуватися письменниці Жанна Слоньовська й Оксана Луцишина.
 
У світі діє безліч мистецьких резиденцій — це місця, де письменники знайомляться, утворюють колаборації і, звісно, втілюють свої літературні задумки. На певний період вони отримують там можливість сконцентруватися тільки на своєму романі чи збірці, не відволікаючись на щоденні побутові клопоти. Про досвід перебування у спеціальних місцях для творчості розповість Жанна Слоньовська й Оксана Луцишина. Також авторки поспілкуються про роман Жанни «Острів», в якому фігурують дві самотності, що опинилися на резиденції північного острова в оточенні слів, хвиль і непромовленого.
 
Жанна Слоньовська — польська письменниця українського походження, журналістка і перекладачка. Народилася у Львові. Навчалася в Українській академії друкарства. Переїхала в Польщу, де розпочала кар’єру письменниці. Її дебютна книжка «Дім з вітражем» про Львів та чотири покоління жінок відзначена в конкурсі за кращий роман польського видавництва «Znak». Живе та працює у Кракові.
 
Оксана Луцишина — письменниця, викладачка Техаського університету у місті Остін. Народилася в Ужгороді. Захистила дисертацію по творчості Бруно Шульца і філософії Вальтера Беньяміна. Авторка чотирьох збірок поезії та кількох прозових книжок. Викладає українську мову і східноєвропейські літератури. У 2021 отримала Шевченківську премію за роман «Іван і Феба».0 коментарів

Залишити коментар

avatar