25 Вересня 2022, 05:35 | Реєстрація | Вхід
/ Розмова з Галиною Вдовиченко «Містельфи» - 26 Листопада 2020

Розмова з Галиною Вдовиченко «Містельфи»

Категорія: «Події»
Дата: 26 Листопада 2020 (Четвер)
Час: 17:00
Вартість: Обов'язкова реєстрація
Місто: Львів
Місце: Книгарня-Кав‘ярня Старого Лева на Галицькій
Адреса: вул. Галицька, 17
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 291


Читачі і читачки, запрошуємо на розмову з Галиною Вдовиченко про книжку «Містельфи» та «ельфійський» майстер-клас із Оленою Щепіль. 26 листопада о 16:00 у львівській Книгарні-кав’ярні відбудеться презентація чарівної історії про істот, що живуть у вежах старовинних будинків на вулицях нашого міста. Запрошуємо дітлахів та їхніх батьків поспілкуватися з авторкою та змайструвати казкового ельфа. Щоб відвідати подію, обов’язково зареєструйтеся https://cutt.ly/xg7l42W.

У середмісті Львова на дахах є крихітні крилаті дівчата і хлопці — міські ельфи, містельфи. У кожного з них — своя вежа, своя робота і спільні розваги в повітрі. Домівки дивовижних персонажів мають конкретні адреси, Галина Вдовиченко розповість на яких вулицях знаходяться їхні житла та поділиться історією написання книжки. Після знайомства із головними героями казкової оповіді діти зможуть власноруч змайструвати містельфа, а батьки — поспілкуватися з авторкою про її видання для дорослих.

Галина Вдовиченко — українська письменниця та журналістка. Членкиня PEN Ukraine. Авторка романів «Пів'яблука. Інші пів’яблука», «Тамдевін», «Найважливіше — наприкінці» та мегапопулярних книжок для дітей: «36 і 6 котів», «Чорна-чорна курка», «Мишкові миші».


Львів, Книгарня-Кав‘ярня Старого Лева на Галицькій, вул. Галицька, 17


0 коментарів

Залишити коментар

avatar