31 Березня 2023, 13:14 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація роману Андрія Новіка «Аномалія» в Рівному - 16 Березня 2020

Презентація роману Андрія Новіка «Аномалія» в Рівному

Категорія: «Події»
Дата: 16 Березня 2020 (Понеділок)
Час: 19:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Рівне
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Короленка, 2
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 407


Книгарня «Є» та видавництво «Клуб сімейного дозвілля» запрошують на презентацію роману Андрія Новіка «Аномалія», яка відбудеться 16 березня за участі автора. Початок – о 18.30.

Любите наукову фантастику та карколомні пригоди? Тоді запрошуємо вас на презентацію нового роману Андрія Новіка "Аномалія"! Приходьте і почуєте багато цікавого про неймовірні факти, зібрані в сюжеті книги! Кожен гість презентації матиме змогу отримати не тільки книгу з підписом автора, а ще й брендовану закладинку та листівку!

«Гамбург, наші дні. Науковця Александера Бунге знаходять мертвим у власному кабінеті. Він був одним з учасників експериментів з виявлення гравітаційної аномалії в кристалах. Агент спецслужби Маркус Бруннер починає розслідування. Тим часом українці Остап, Віталій, Ян та Марта прилітають в Марокко на відпочинок. Під час екскурсії вони опиняються в моторошній ДТП. Це було так дивно, наче водії випали з цієї реальності на кілька секунд. Остап розуміє, що відбувається щось незвичайне. А потім він зустрічає Аміру — дівчинку, що вижила після тієї ДТП. І стала інакшою… Тепер на неї розпочато полювання. Аміра якось пов’язана зі смертю науковця Бунге. Бруннер хоче знайти дівчинку, бо вона — ключ до катастрофи…»

Андрій Новік — український письменник, автор романів «Останній спадок» (трилер, детектив) та «Аномалія» (наукова фантастика). Прихильник таємничих та захоплюючих, однак абсолютно реальних історій, які і лягають в основу авторських книг.

16 березня, 18:30. Книгарня «Є», Рівне, Вул. Короленка, 2


0 коментарів

Залишити коментар

avatar