15 Квітня 2024, 12:03 | Реєстрація | Вхід
/ 22-23 лютого | Шостий Конгрес «Література в Дії» - 23 Лютого 2020

22-23 лютого | Шостий Конгрес «Література в Дії»

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 23 Лютого 2020 (Неділя)
Час: 11:00
Вартість: обов'язкова реєстрація
Місто: Київ
Місце: Goethe-Institut в Україні
Адреса: вул. Волоська, 12/4 (актова зала, 4 пов.)
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 2237


22-23 лютого 2020 року в Києві відбудеться VI-й Конгрес «Література в Дії», учасниками якого стануть представники літературного сектору, зокрема й у першу чергу - очільники і менеджери культурних проектів, організацій, фестивалів, ініціатив, видавництв, бібліотек та книжкових просторів.

Цьогоріч дізнаємося про нові можливості для літературного сектору, попрацюємо з процесами ваших організацій та ініціатив, поговоримо про стратегування діяльності та розвиток аудиторії, вивчимо інструменти і практики що допоможуть ефективніше організувати роботу культурних менеджерів у сучасному світі. 

Серед спікерів і тренерів заходу: Ірина Подоляк, Юлія Федів, Крістіан Дімер, Антон Мартинов, Ксенія Калина, Катерина Алимова, Поліна Городиська, Наталія Заверуха, Альона Каравай, Ольга Дятел, Марія Кравченко, Софія Челяк.

Готуйтесь до знайомства, плідного навчання і насиченої роботи!


Програма VI Конгресу «Література в Дії»

22 лютого, субота

09:00 - 10:00 Реєстрація учасників та учасниць

10:00 - 10:50 «Можливості співпраці та стратегічні плани Міністерства культури, молоді та спорту України на 2020 рік». Спікери: Ірина Подоляк, заступниця Міністра культури, молоді та спорту УкраїниАнтон Мартинов, ексвидавець, позаштатний радник Міністра КМП України.

11:00 - 11:50 «Український культурний фонд та Креативна Європа: можливості для видавничого сектору України». Спікерки: Надія Ковальчук, заступниця виконавчої директорки Українського культурного фонду з проектної роботи; Альона Дмуховська, Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні. 

12:00 - 13:00 «Програми House of Europe у 2020: презентація та Q&A». Спікери: Крістіан Дімер, керівник програми House of Europe; Катерина Алимова, програмна менеджерка. Навчальні поїздки, резиденції та грантова програма перекладів.

13:00 - 14:00 Перерва на обід

14:00 - 19:00 Освітній блок від «Іншої освіти» «Як культурним менеджерам та менеджеркам працювати у сучасному світі, повному викликів та невизначеності?». Спікерки: Альона Каравай, голова правління «Іншої Освіти»; Ольга Дятел, тренерка, фасилітаторка, координаторка проектів в «Іншій Освіті».

14:00 - 15:30 Back to routes. Хто такий культурний менеджер та який спектр його завдань? Компетенції менеджерів культури.

16:00 - 17:10 Розвиток аудиторії - Mission (im)possible? Інструменти та шляхи розвитку аудиторії.

17:30 - 19:00 В якому світі ми творимо культурні проекти? Світ VUCA та як він впливає на менеджмент проектів? Як створювати стратегію у світі, повному змін?


23 лютого, неділя

10:00 - 10:50 Активність Human2Human

11:00 - 11:50 IN ACTION: методологія роботи з проблемами сектору (LIA, TIA). Problem analysis: Опрацювання зібраних під час реєстрації питань. Категоризація, пріоритизація проблемних зон сектору. Фасилітаторка: Поліна Городиська, голова ГО «Український літературний центр», кураторка Конгресу «Література в Дії».

12:00 - 13:00 Solution development: Розробка і презентація варіантів рішення за обраними категоріями.

13:00 - 14:00 Перерва на обід

14:00 - 14:50 «Комунікуй або помри: внутрішня і зовнішня комунікація події». Спікерки: Софія Челяк, програмна директорка Львівського міжнародного «Форуму видавців»Марія Кравченко, керівниця пресслужби ГО «Форум видавців», менеджерка з комунікацій Lviv Media Forum. 
  • Блок 1: Комунікація всередині: покрокова інструкція з організації події. Як не облажатися з організацією події або що робити, якщо все ідеально продумали але таки йде шкереберть. 
  • Блок 2: Комунікація ззовні: як розказати про подію аби про неї знали усі. Як працювати зі ЗМІ, як працювати зі своєю аудиторію аби зацікавити її, як креативно донести інформацію про свою подію. 
15:00 - 18:00 Практична робота «Процеси у різних організаціях та заходах». 
Спікерка: Наталія Заверуха, CEO Агенції з опису та оптимізації бізнес процесів Manageable, manageable.com.ua


Локація: Київ, Goethe-Institut в Україні, вул. Волоська, 12/4 (актова зала, 4 пов.)

Робоча платформа «Література в Дії» у Facebookfb.com/groups/LiteratureInAction/

Організатор: ГО «Український Літературний Центр». Партнери Конгресу: Goethe-Institut в Україні, Український Культурний Фонд, Міністерство культури, молоді та спорту України, House of Europe, Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні, Агенція з опису та оптимізації бізнес-процесів Manageable, Організація «Інша освіта», Ініціативна група «Перекладачі в дії», ГО «Форум видавців», Культурно-видавничий проект «Читомо» та інші. 


Оргвнесок: 300 грн. Оплата — на місці. Зібрані кошти буде спрямовано на покриття організаційних витрат події: кава-брейки, поліграфія, робочі матеріали, гонорари, проїзд і поселення спікерів та спікерок. NB: Проект не є комерційним і реалізується спільнотою для спільноти. Витрати покриваються спільнокоштом.

Про ініціативу «Література в Дії» і попередні Конгреси: http://bit.ly/2ALLe9c
Контактна адреса для питань та пропозицій: info@litcentr.in.ua0 коментарів

Залишити коментар

avatar