29 Травня 2024, 04:49 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурс оповідань «Подвійні 20-ті» від журналу «Стос» - 15 Лютого 2020

Конкурс оповідань «Подвійні 20-ті» від журналу «Стос»

Категорія: «Конкурси»
Дата: 15 Лютого 2020 (Субота)
Час: 01:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 3266


ДЕСЯТЬ ПОЛОЖЕНЬ ПРО КОНКУРС

  1. Новий конкурс оповідань присвячений творчості тих, хто у 20-ті рр. ХХ століття створював високохудожню коротку прозу. Йдеться не лише про «Розстріляне відродження», але й, наприклад, про американського класика Френсіса Скотта Фіцджеральда, котрий 1920 року видав першу збірку оповідань, або Гемінґвея, котрий свою першу збірку оповідань видав 1925 року, або ж англійського письменника Сомерсета Моема (не забуваймо, що й Лавкрафт писав у 20-х рр.).
  2. Тематика конкурсу – майбутні 20-ті рр. ХХІ століття. Куди ми рухаємося? Якими уявляємо свої найближчі 10 років? Що відчуваємо, коли думаємо про них? Наскільки ми відрізняємося від тих, хто писав сто років тому? Чому нині стандарти найчастіше подвійні (недарма ж назва конкурсу «Подвійні 20-ті») і чи може це змінитися у майбутньому?.. По суті, конкурс – спроба відобразити епоху, яка невмолимо вривається в наше життя. Оповідання приймаються як реалістичні, так і фантастичні – головне, щоб дія відбувалася в Україні, у 20-х рр. ХХІ століття. Ще одна умова – неодмінно має бути порівняння з 20-ми рр. ХХ століття. Тобто повинні бути «Подвійні 20-ті».
  3. Увага! Жодного епігонства! Жодних запозичених персонажів чи фанфіків! Ми прагнемо оригінального – авторського – бачення й досвіду, ми прагнемо не повторення того, що вже було написано колись, а саме Вашого погляду, Вашої думки.
  4. Прийом творів на конкурс здійснюється з 15 грудня 2019 року. Дедлайн: 15 лютого 2020 року. Публікація прийнятих конкурсних творів на сайті «Стос» (лонг-ліст) відбуватиметься з 10 лютого 2020 року по 3 березня 2020 року, а 16 березня 2020 року оголошується шорт-ліст. Оголошення переможця – 26 березня 2020 року.
  5. Усі конкурсні твори публікуватимуться в категорії «Конкурс 2019».
  6. Нагорода – переможець отримує 800 грн. Якщо велика кількість конкурсних творів буде високохудожньою та добре написаною короткою прозою, кращі оповідання будуть запропоновані видавництвам.
  7. Вимоги до конкурсних оповідань: обсяг – від 5 000 знаків із пробілами до 40 000 знаків із пробілами, кегль 12 (Times New Roman), інтервал – 1,5; .doc, .docx. Відступи абзаців мають формуватися за допомогою віконця «Абзац» – «Перший рядок» у документі Ворд, а не за допомогою клавіші «Tab». Діалоги персонажів та весь текст у творі мають бути з ТИРЕ «—», а не з маркером для списку. Перед назвою оповідання у документі «Ворд» надавайте коротку біографію (5-10 речень) і контактні дані (e-mail і телефонний номер), ця інформація не буде публікуватися на сайті, але може знадобитися для зв’язку з авторами. Твори мають бути непублікованими ніде раніше. Мова оповідань – ТІЛЬКИ УКРАЇНСЬКА!
  8. Надсилати твори для конкурсу необхідно на: stoslitmag@gmail.com із позначкою в темі листа «Конкурс». Від одного автора приймається до двох конкурсних оповідань.
  9. Журі – редакція інтернет-журналу «Стос».
  10. Журнал «Стос» не приймає неякісні, незавершені твори, а також твори з великою кількістю помилок у тексті.


3 коментарів

avatar
Доброго вечора. Можете мені підказати чи немає ніякого цензурування тем? До прикладу, якщо у творі згадуватимуться наркотичні речовини - це може стати причиною відхилення роботи ще на стадії попередньої оцінки?
avatar
2
2 Аліса Гаврильченко • 12:57, 18 Грудня 2019
Вітаю! Жодного цензурування тем немає. Головне - щоб текст був добре написаний.
avatar
Дякую за відповідь)

Залишити коментар

avatar