03 Грудня 2020, 02:14 | Реєстрація | Вхід
/ Події / «Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама» - 8 Лютого 2020

«Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама»

Категорія: «Події»
Дата: 08 Лютого 2020 (Субота)
Час: 15:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Львів
Місце: Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука
Адреса: площа Ринок, 9
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 397


На початку лютого стартує тур чернівецької письменниці та журналістки Оксани Драчковської на підтримку її нової книжки «Зайчик-нестрибайчик та його смілива мама», що з’явилась друком у дитячому арт-видавництві «Чорні вівці». Презентації та дискусії з авторкою та її сином на тему інклюзії відбудуться в Івано-Франківську, Львові, Коломиї та Луцьку. 

Нова книжка Оксани Драчковської – автобіографічна історія-казка для діток про себе та свого синочка Назарка, який, на жаль, із самого народження є дитиною з інвалідністю і не може ходити. Мама Оксана щодня веде боротьбу за краще майбутнє для всіх особливих людей, для Назарка. 

Казка розповідає діткам, що не всі люди однакові, як не варто здаватися, коли важко, як триматися, коли сил не залишається і як жити в цьому світі, який, здебільшого, призначений для звичайних людей. Казка дуже легка, цікава та кольорова, яка дарує усмішку та надію.

Оксана Драчковська – письменниця, журналістка, громадська активістка. Пише на теми безбар’єрного середовища та інклюзії, веде програму про культуру на ТБ. Авторка кількох книг. Отримувала нагороди від літературного конкурсу «Коронація слова».

У Львові захід пройде 8 лютого о 15:00 в обласній бібліотеці для юнацтва ім. Романа Іваничука (площа Ринок, 9). Модераторка: Катерина Міхаліцина. Запрошуємо дітей віком від 5 до 10 років та їхніх батьків. 


0 коментарів

Залишити коментар

avatar