10 Травня 2021, 02:30 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Щоденник добровольця батальйону «Донбас» - 22 Січня 2020

Щоденник добровольця батальйону «Донбас»

Категорія: «Події»
Дата: 22 Січня 2020 (Середа)
Час: 16:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Львів
Місце: Львівська обласна бібліотека для юнацтва ім. Романа Іваничука
Адреса: пл. Ринок, 9
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 190


22 січня о 15:00 відбудеться зустріч із бійцем батальйону «Донбас», піаністом Майдану, гранатометником і військовополоненим, юристом за освітою, а зараз іще й студентом інституту музики та письменником - Ігорем Михайлишиним

До лав добровольчого батальйону «Донбас» НГУ хлопець потрапив у червні 2014 року. Взяв позивний «Піаніст». У серпні 2014 року опинився у гущі Іловайського котла у протистоянні зі збройними силами РФ. Після вимушеної капітуляції провів 119 днів у полоні. Згодом повернувся на фронт у складі батальйону «Донбас-Україна» ЗСУ. Після закінчення військового контракту здобуває професійну музичну освіту в Київському інституті музики імені Р. Глієра КМАМ імені Р. М. Глієра. 

«Танець смерті» — музичний твір Ференці Ліста, який для Ігоря символізує війну, боротьбу добра і зла, якій немає кінця. У цій конфронтації доля однієї людини є настільки мізерною, що її просто не помічаєш. Але якщо придивитись, побачиш віддзеркалення глобальної баталії у внутрішньому світі людини. Єдине, що врятує від загибелі, — постійний рух. Рух є умовою життя. Умовою розвитку. Умовою перемоги. 

Танець смерті. Щоденник добровольця батальйону «Донбас»
Чекаємо на вас! Впевнені, що ця зустріч вам запам'ятається.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar