23 Вересня 2020, 19:56 | Реєстрація | Вхід
/ Події / Презентація «Бандера Distortion» Олега Шинкаренка - 20 Грудня 2019

Презентація «Бандера Distortion» Олега Шинкаренка

Категорія: «Події»
Дата: 20 Грудня 2019 (П'ятниця)
Час: 19:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Лисенка, 3, м. «Золоті ворота»
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 196


Книгарня «Є» та видавництво «Дім Химер» запрошують на презентацію нового роману Олега Шинкаренка «Бандера Distortion», яка відбудеться 20 грудня. Початок – о 18:30. Модератор –  Любко Дереш.

«Бандера Distortion» — це не спроба «очорнити» чи «обілити» Бандеру, а на диво «повноколірна» художня історія, яка представляє його реальним героєм та живою людиною. Адже медійний образ Степана Бандери існує завдяки його постійному спотворенню у свідомості мас — і завдяки цьому «спотворенню» Бандера часом набуває абсолютно нового звучання, подібно до музичного ефекту distortion, який змінює звук гітари таким чином, що виникає ніби цілком інший інструмент.

Олег Шинкаренко — письменник, журналіст, «найпослідовніший абсурдист в сучасній українській літературі», автор романів «Кагарлик» (перекладений і виданий англійською 2016 р.), «Перші українські роботи», «Череп», збірки оповідань «Як зникнути повністю» (премія видавництва «Смолоскип»). «Бандера Distortion» — новий історично-авангардний роман Шинкаренка вийшов друком у «Домі Химер» восени 2019 року.
0 коментарів

Залишити коментар

avatar