02 Березня 2024, 05:22 | Реєстрація | Вхід
/ Американський постмодернізм: Томас Пінчон - 5 Грудня 2019

Американський постмодернізм: Томас Пінчон

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 05 Грудня 2019 (Четвер)
Час: 19:00
Вартість: обов'язкова реєстрація
Місто: Київ
Місце: Арт-центр Closer
Адреса: вул. Нижньоюрківська, 31
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 735


Відкритий лекторій «Американський літературний постмодернізм» від літературної майстерні Бартлбі і Компанія у Closer.

Новий сезон лекцій про читання присвячуємо американському постмодернізму, його культовим текстам та найцікавішим представникам: від Джона Гоукса, Вільяма Ґеддіса, Джозефа Макелроя, Джона Барта, Дональда Бартелмі до Роберта Кувера, Томаса Пінчона, Дона Делілло і Девіда Фостера Воллеса. Поговоримо про експериментальні, інтелектуальні, новаторські тексти сучасної американської літератури, які за останні 70 років докорінно переосмислили старі художні умовності та встановили нові правила жанрової гри. 

Лекція друга. Відлюдник у Нью-Йорку: «американська мрія» Томаса Пінчона

Відлюдники в США (Селінджер, Пінчон і Дара). Метаісторична концепція творчості. Художнє картографування американського простору. Трікстери та конспіратори в прозі Пінчона.

Про лектора: Максим Нестелєєв – перекладач, літературознавець, кандидат філологічних наук. У його перекладах з’явилися українською тексти Томаса Пінчона, Дона Делілло, Роберта Кувера, Вільяма Ґеддіса, Джозефа Макелроя. Автор матеріалів для видань Pollen fanzine, Літакцент, Український Тиждень. Автор монографії «Лабіринти американського постмодернізму», що вийшла у видавництві «Темпора» у 2019 році.
 

Вхід вільний. Обов'язкова онлайн реєстрація. Якщо ви реєструвалися на попередні події лекторію, повторно реєструватися не потрбіно: https://forms.gle/vq34yCtQEabkYF17A
Арт-центр Closer, вул. Нижньоюрківська, 31

Лекції про читання – це відкритий лекторій літературної майстерні «Бартлбі і компанія» за участі письменників, критиків, перекладачів, філологів, літературознавців, культурологів, видавців. Майстерня «Бартлбі і компанія» створена товариством Cicuta Bookshop.0 коментарів

Залишити коментар

avatar