29 Травня 2024, 15:24 | Реєстрація | Вхід
/ ІІІ Міжнародний фестиваль «Lуtavrу» на Чернігівщині - 11 Жовтня 2019

ІІІ Міжнародний фестиваль «Lуtavrу» на Чернігівщині

Категорія: «Фестивалі»
Дата: 11 Жовтня 2019 (П'ятниця)
Час: 15:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Чернігівщина
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1503


На Чернігівщині втретє пройде масштабний літературний фестиваль «Lуtavrу»

Із 9 по 11 жовтня 2019 року в Чернігові, Ніжині, Корюківці, Бахмачі, Острі (Козелецького району) та Седневі відбудеться ІІІ Міжнародний фестиваль інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Lуtavrу»

Цей масштабний літературно-мистецький захід проходитиме одночасно на базі багатьох локацій. Сучасні письменники, літературознавці, журналісти України та закордону виступатимуть у школах, університетах, бібліотеках, музеях. Мешканці та гості згаданих населених пунктів Чернігівщини зможуть насолодитися сучасною світовою літературою. Цьогоріч крім класиків та молодих авторів української літератури будуть відомі митці з Польщі, Литви, Хорватії, Білорусі, В’єтнаму, Туреччини, Грузії, Чехії, Румунії, Греції, Великобританії, Сербії.

Організатором ІІІ Міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Lуtavrу» є громадська організація «Центр новітніх ініціатив та комунікації» (м. Ніжин). 

Мета фестивалю – просвітницька. Привертати увагу дітей та молоді до читання, ознайомлювати із сучасною українською та зарубіжною літературою, просувати книгу у сучасне культурне молодіжне середовище, робити модними та популярними традиції сторітаймів, створювати живий діалог читача та письменника,  ̶  каже натхненниця та топ-менеджер фестивалю «Lуtavrу» Тетяна Винник.

Фестиваль «Lуtavrу» на теренах України (Чернігівщина) з'явився у 2016 році. Відтоді зарекомендував себе як культурний захід міжнародного рівня. У рамках проекту традиційно готується «Литаври», до якого входять твори учасників фестивалю. Альманах видається за підтримки Ніжинської міської ради і є подарунковим виданням для бібліотек та шкіл Чернігівщини, які беруть участь у проекті.

Партнерами фестивалю є Чернігівські обласна рада, ОДА, Чернігівська, Ніжинська, Корюківська, Остерська, Седнівська та Бахмацька міські ради, ГО «Медіа-центр «Свобода слова нового століття» (м. Корюківка), МГО «Альтернатива» (м. Корюківка) та БФ «Захистимо Україну», Чернігівська обласна організація Спілки письменників України, PEN Ukraine, Асоціація українських письменників (АУП).  

Цифрове ім’я фестивалю у фейсбуці - @lytavry, в інстаграмі – @lytavry_festival

Контакти: Тетяна Винник, (097) 376 71 76, Vinnikt077@gmail.com, Михайло Ломоносов, (068) 976 17 10, lomonosov.misha@ukr.net 


0 коментарів

Залишити коментар

avatar