28 Лютого 2020, 07:55 | Реєстрація | Вхід
/ Фестивалі / ІІ Міжнародний фестиваль «Lуtavrу» в Чернігові - 22 Вересня 2017

ІІ Міжнародний фестиваль «Lуtavrу» в Чернігові

Категорія: «Фестивалі»
Дата: 22 Вересня 2017 (П'ятниця)
Час: 09:00
Вартість: вхід вільний
Місто: Чернігів, Ніжин, Корюківка
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 869


На Чернігівщині вдруге пройде Міжнародний фестиваль інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Lуtavrу»

«Війни виграють не генерали, війни виграють вчителі та парафіяльні священики». Ці слова залізного канцлера Німеччини Отто фон Бісмарка стосуються не тільки освіти й духовного наповнення особливості, а й культури, кіно, літератури. І справді, країна, та перемагає у війні, стосується й гібридної, яка вкладає у розвиток свого, а не чужого, формує власний культурний простір. Велике для спротиву агресору має мова, як один із найкращих видів зброї. А забезпечують наповненням письменники. Саме бійці духовного фронту ведуть боротьбу, найперше за душі кожного громадянина. Саме від них залежить результат – Перемога над агресором. І ми повинні прикласти неймовірні зусилля задля нашої таки перемоги. Виходять у світ нові книжки а у великих і малих містах відбуваються зустрічі з письменниками, літературно-мистецькі фестивалі.

З 18 по 22 вересня 2017 року в Чернігові, Ніжині, Варві, Куликівці, Корюківці та Седневі проходитиме ІІ Міжнародний фестиваль інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Lуtavrу».

18 вересня – відкриття (м. Чернігів). 
19 вересня (Корюківка, Куликівка, Варва, Чернігів).
20 вересня (Ніжин)
21 вересня (Седнів).

В рамках фестивалю мешканці та гості міст зможуть насолодитися сучасною світовою літературою. Організатором ІІ Міжнародного фестивалю інтеграції слова у сучасному арт-просторі «Lуtavrу» є громадська організація «Центр новітніх ініціатив та комунікації» (м. Ніжин, Тетяна Винник). 

Партнерами фестивалю є Чернігівські обласна рада, ОДА, Чернігівська, Ніжинська, Корюківська міські ради, ГО «Медіа-центр «Свобода слова нового століття» (м. Корюківка, Віктор Татарин), МГО «Альтернатива» (м. Корюківка,  Володимир Онищук). Головним Спонсором фестивалю, ось уже другий рік поспіль, є Аграрна партія України. Фестиваль «Литаври» також підтримали Юрій Болоховець та Сергій Охонько. 

Фестиваль «Lуtavrу» на теренах України (Чернігівщина) з'явився у 2016 році. Проте зарекомендував себе як культурний захід міжнародного рівня. В рамках проекту традиційно буде видано альманах «Литаври»,  до якого увійдуть сучасні твори понад ста письменників з таких країн як – Грузія, Болгарія, Iндія, Хорватія, Сербія, Чехія, Польща, Китай, Туреччина, Білорусь, Словенія, Вірменія, Грузія, Іран, В’єтнам та з України.

Нагадаємо, що І Міжнародний фестиваль «Lуtavrу» інтеграції слова у різні види мистецтва успішно зарекомендував себе у 2016 році: за два дні Чернігівщину відвідали близько 80-ти митців, було проведено понад 50 заходів у школах, вузах, бібліотеках Чернігова й Ніжина та подаровано комплекти книжок сучасної літератури.

Прес-секретар Міжнародного фестивалю «Lуtavrу»: Віктор Татарин, +38 050 599 89 01, +38 068 238 23 49.


0 коментарів

Залишити коментар

avatar