18 May 2022, 19:07 | Реєстрація | Вхід
/ Майстри слова: Ірен Роздобудько в Музеї літератури - 25 June 2019

Майстри слова: Ірен Роздобудько в Музеї літератури

Категорія: «Події»
Дата: 25 June 2019 (Tuesday)
Час: 17:00
Вартість: За квитком музею
Місто: Київ
Місце: Національний музей літератури України
Адреса: бульв. Богдана Хмельницького, 11
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав:
Кількість переглядів: 350


25 червня у приміщенні Національного музею літератури України відбудеться зустріч з Ірен Роздобудько — українською письменницею, ілюстраторкою та сценаристкою, авторкою більше ніж 30 романів. Модератор зустрічі - Микола Кравченко.

Ірен Роздобудько - лауреатка і переможець "Коронації слова", фіналістка Шевченківської премії в номінації "Література", має відзнаку "Золотий письменник України" (2012). Авторка ілюстрацій до книг Лариси Масенко, Елеонори Соловей, Леся Танюка. Свого часу написала дві збірки поезій російською мовою: «Штрих на черной клейонке» (Молодь, 1990), «Ангелы на проводах» (Світовид, 1994). 
В одному з інтерв'ю Ірен Роздобудько зізналася, що колись зовсім не володіла українською мовою. Коли ж вивчила українську та почала писати романи - стала одним з найуспішніших та найтитулованіших авторів України. 

Зустріч відбувається у рамках спільного проекту «Майстри слова», започаткованого Національною спілкою письменників України та Національним музеєм літератури України. Кожного місяця поціновувачі якісної літератури мають змогу зустрітися з відомими сучасними письменниками, які живуть в різних куточках України. 

Спілкування відбувається у невимушеній та теплій атмосфері, глядачі можуть задавати питання, спілкуватися з письменницею, а після заходу – сфотографуватися з гостею і взяти у неї автограф. 

Посилання на подію: https://www.facebook.com/events/2081566155479205/
Богдана Гайворонська, секретар НСПУ по роботі з молоддю


0 коментарів

Залишити коментар

avatar