16 Червня 2024, 17:17 | Реєстрація | Вхід
/ «Прилетіла ластівочка» Ірен Роздобудько в Києві - 21 Травня 2018

«Прилетіла ластівочка» Ірен Роздобудько в Києві

Категорія: «Події»
Дата: 21 Травня 2018 (Понеділок)
Час: 18:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Хрещатик, 46
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 1632


Книгарня «Є» на Хрещатику та видавництво «НОРА-ДРУК» запрошують на першу презентацію роману Ірен Роздобудько «Прилетіла ластівочка»

Наприкінці ХХ століття в США, в будинку для літніх людей, помирає дивний пацієнт з прізвищем, яке американцям важко вимовити – Леонтович. Хто ця людина? Він називав себе братом відомого українського композитора – справжнього автора різдвяної пісні, відомої в світі під назвою Carol of the Bells. Чому авторство цієї чудової мелодії приписують іншій людині?

Вперше твір, який називається «Щедрик», написаний українським композитором Миколою Леонтовичем, був виконаний у 1916 році в Києві. Після російської революції 1917 року Україна заявила про свою незалежність, але зазнала поразки у війні з більшовицькою Росією, і в Україні надовго запанувала радянська влада. У 1921 році композитора Леонтовича вбили чекісти у будинку його батька за загадкових обставин.


Авторка роману «Прилетіла ластівочка» запрошує читача дізнатися правду про знамениту мелодію і висуває свою версію загадкового вбивства геніального українського композитора. 

Оскільки роман написано на основі сценарію до повнометражного фільму, то до розмови запрошені також продюсери Андрій Чернюк, Галина Храпко та Олександр Цяпкало. Модератор – видавець Микола Кравченко.


Київська Книгарня «Є», вул. Хрещатик, 46. Телефон: (044) 337 97 72


0 коментарів

Залишити коментар

avatar