27 Листопада 2021, 05:02 | Реєстрація | Вхід
/ Вечір музики та поезії «Сад зримий і незримий» - 13 Травня 2019

Вечір музики та поезії «Сад зримий і незримий»

Категорія: «Події»
Дата: 13 Травня 2019 (Понеділок)
Час: 18:00
Вартість: 150 грн
Місто: Київ
Місце: Мистецько-концертний центр ім. Івана Козловського
Адреса: вул. Хрещатик, 50Б
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 313


13 травня в Києві відбудеться прем’єра літературно-музичного проекту «Сад зримий і незримий».

Авторами і виконавцями проекту «Сад зримий і незримий» стали молоді талановиті митці, які гармонійно поєднали традиції української пісенної лірики з глибоким філософським поетичним словом сучасної літератури — лауреат міжнародних конкурсів, запрошений соліст європейських театрів Євгеній Гунько, поет, лауреат Всеукраїнської премії ім. Г. Тютюнника, одна з наймолодших номінанток на Національну премію ім. Тараса Шевченка Юлія Бережко-Камінська та піаніст, лауреат міжнародних конкурсів Арсен Яковенко.

Концерт «Сад зримий і незримий» став своєрідним продовженням унікального однойменного Всеукраїнського літературно-садівничого проекту, започаткованого Юлією Бережко-Камінською та академіком, лауреатом премії ім. Л.П. Симиренка НАН України, заслуженим діячем науки і техніки АРК Петром Вольвачем.

Концерту передувала знакова подія — заснування в Ірпені (Київська обл.) у квітні цього року плодового саду на території Будинку творчості письменників, а завершальним акордом має стати вихід книги поезій, присвячених саду, сучасних українських авторів.

Літературно-музичний проект «Сад зримий і незримий» побудований на основі одного із найпотужніших світових і зокрема, українських символів — Саду, який виступає як образ ідеального світу, як утрачений і знайдений рай, а також упорядковане, облагороджене людиною життя. До цього автори проекту вплітають і символіку циклічності людського життя, наповненого зростанням, коханням, визріванням і часом відходу у зимні сни.

Живу, сучасну і глибоку поезію молодої поетеси Юлії Бережко-Камінської в авторському виконанні влучно доповнюють улюблені українським народом хіти-романси, які представить яскравий і зрілий співак Євгеній Гунько, і підсилить фортепіанними творами Арсеній Яковенко. Художнім керівником проекту є режисер Мистецько-концертного центру ім. Івана Козловського Тетяна Зозуля.

«Ростіть нові сади… бо долі не знайти на всій планеті кращої, ніж бути серед тих, хто дав початок саду» — це своєрідний лейтмотив як концерту, так і самого всеукраїнського проекту «Сад зримий і незримий», який обов’язково залишить у душах слухачів свої зерна, проросте і дасть прекрасні й нетлінні плоди.

Вхід на концерт — 150 грн. Замовлення квитків за телефоном: +380 44 223–02–83, +380 50 77 111 97.

13 травня, 19:00. Київ, Мистецько-концертний центр ім. Івана Козловського, вул. Хрещатик, 50Б


0 коментарів

Залишити коментар

avatar