Навесні «BaraBooka. Простір української дитячої книги» проведе другий воркшоп для авторів дитячих і підліткових книжок «Наука БараБуки». 23 березня в Національному музеї Шевченка БараБука поділиться тонкощами професії, що називається «дитячий письменник». Зареєструватися на курс «Дитяче письмо як професія» можна за формою https://goo.gl/forms/iOEVMkNnAbSWPUmR2
Березневий воркшоп відкриє тонкощі професійного письма для дітей. Під час лекційно-практичних занять ми:
- поміркуємо про функції сучасної дитячої літератури та сучасні можливості видавничого втілення творів для дітей;
- проаналізуємо, як формується особистий бренд письменника і яким чином він стає успішним;
- розберемо нюанси авторських договорів;
- дізнаємося про основні вікові потреби дітей-читачів.
Хто навчатиме?
- Емілія Огар, дослідниця дитячої літератури, професорка кафедри видавничої справи та редагування Української академії друкарства, авторка навчального посібника «Дитяча книга: проблеми видавничої підготовки» та монографії «Дитяча книга в українському соціумі (досвід перехідної доби)».
- Тетяна Недільська, психологиня, психотерапевтка, бодинаміст-практик.
- Катерина Котвіцька, бренд-менеджерка видавництва Книголав.
- Богдана Неборак, юристка, журналістка, фахівчиня з авторського права, менеджерка програми підтримки перекладів Українського інституту книги.
Умови участі
Для участі у воркшопі 23 березня (субота) слід зареєструватися за формою https://goo.gl/forms/iOEVMkNnAbSWPUmR2. Оргвнесок – 800 грн (сюди входять кава/чай/сік, печиво).
«Науку БараБуки» – серію воркшопів про те, як писати й удосконалювати літературу для дітей і підлітків, – розробили редакторки Простору Української Дитячої Книги «БараБука», методистки НЦ Мала академія наук України, багаторічні учасниці журі книжкових рейтингів, літературні критикині, авторки книжок для дітей і підлітків Таня Стус, Анна Третяк, Галина Ткачук, Ольга Куприян, Анастасія Музиченко, Марія Артеменко, Ольга Сілакова. Партнери: НЦ Мала академія наук України, Національний музей Тараса Шевченка.
Час: 23 березня (субота), від 10:00 до 18:00.
Місце: Національний музей Тараса Шевченка (Київ, бул. Т. Шевченка, 12).
Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/616976048748081