03 Грудня 2020, 02:08 | Реєстрація | Вхід
/ Курси та лекції / «Наука БараБуки»: основи письма для дітей - 16 Лютого 2020

«Наука БараБуки»: основи письма для дітей

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 16 Лютого 2020 (Неділя)
Час: 10:00
Вартість: 1000-1200 грн.
Місто: Київ
Адреса: вул. Іллєнка, 63 (ст. м. «Лук’янівська»)
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 343


«BaraBooka. Простір української дитячої книги» знову проведе воркшопи для авторів дитячих і підліткових книжок «Наука БараБуки». 16 лютого БараБука поділиться секретами написання дитячих і підліткових текстів. 
 
Про що «Наука БараБуки»?

  • на що звернути увагу, коли пишеш тексти для дітей і підлітків;
  • про структуру художнього твору, його мову, персонажів – як враховувати вік читачів;
  • яких помилок можна і варто уникати, якщо ви пишете в ХХІ столітті;
  • що робити, коли є готовий рукопис і хочеться його видати.
Велику роль розробниці курсу відвели практичним заняттям і розбору популярних помилок у дитячих і підліткових книжках.
 
Під час лекцій і практичних занять вас не вчитимуть писати книжки для дітей за шаблонами – це неможливо. Але покажуть, на що звернути увагу, коли працюєш із дитячою або підлітковою книжкою. Також лекторки, які мають багато практичного досвіду у сфері дитячої книги, допоможуть помічати хиби до того, як їх помітять критики.
 

Для кого цей воркшоп?

Для авторів/ок, які бажають отримати базові знання з написання книжок для дітей і підлітків. Для тих, у кого є готовий рукопис і хто хоче дізнатися «секрети» комунікації з видавцями.
 
Хто навчатиме?

  • Таня СТУС, письменниця, керівниця проекту «BaraBooka», провідниця численних видавничих проектів у сфері дитячої книги, сертифікована дитяча психологиня, текст-гантерка літературної аґенції «BaraBooka».
  • Анна ТРЕТЯК, головна редакторка сайту «BaraBooka», кураторка й консультантка видавничих проектів для дітей у напрямі нон-фікшн, дослідниця дитячої літератури.
  • Галина ТКАЧУК, письменниця, головна редакторка проекту Дитяча Читальня, кураторка і тренерка дитячих літературних гуртків.
  • Ольга КУПРІЯН, письменниця, літературна критикиня, редакторка сайту БараБука.
Умови участі

Для участі у воркшопі 16 лютого (неділя) слід зареєструватися за формою https://forms.gle/GroujUSqgPSkL5ZR6. Оргвнесок – 1000 грн (за умови сплати до 5.02.2020, після цієї дати – 1200 грн; сюди входять кава/чай/сік, печиво).
 
«Науку БараБуки» – серію воркшопів про те, як писати й удосконалювати літературу для дітей і підлітків, – розробили редакторки Простору Української Дитячої Книги «БараБука», методистки НЦ Мала академія наук України, багаторічні учасниці журі книжкових рейтингів, літературні критикині, авторки книжок для дітей і підлітків Тетяна Стус, Анна Третяк, Галина Ткачук, Ольга Купріян, Анастасія Музиченко, Марія Артеменко та Ольга Сілакова.
 
Партнери: НЦ «Мала академія наук України».

16 лютого (неділя), від 10:00 до 18:00. Місце: Київ, вул. Іллєнка, 63 (ст. м. «Лук’янівська»).


0 коментарів

Залишити коментар

avatar