02 Грудня 2022, 02:53 | Реєстрація | Вхід
/ «Наука БараБуки»: основи письма для дітей - 16 Лютого 2019

«Наука БараБуки»: основи письма для дітей

Категорія: «Курси та лекції»
Дата: 16 Лютого 2019 (Субота)
Час: 11:00
Вартість: 800 грн.
Місто: Київ
Місце: Національний музей Тараса Шевченка
Адреса: бул. Т. Шевченка, 12
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 937


«BaraBooka. Простір української дитячої книги» знову проведе воркшопи для авторів дитячих і підліткових книжок «Наука БараБуки». 16 лютого в Національному музеї Шевченка БараБука поділиться секретами написання дитячих і підліткових текстів. 
  
Про що «Наука БараБуки»?

  • на що звернути увагу, коли пишеш тексти для дітей і підлітків;
  • про структуру художнього твору, його мову, персонажів – як враховувати вік читачів;
  • яких помилок можна і варто уникати, якщо ви пишете в ХХІ столітті;
  • що робити, коли є готовий рукопис і хочеться його видати.
Велику роль розробниці курсу відвели практичним заняттям і розбору популярних помилок у дитячих і підліткових книжках.
 
Під час лекцій і практичних занять вас не вчитимуть писати книжки для дітей за шаблонами – це неможливо. Але покажуть, на що звернути увагу, коли працюєш із дитячою або підлітковою книжкою. Також лекторки, які мають багато практичного досвіду у сфері дитячої книги, допоможуть помічати хиби до того, як їх помітять критики.


Для кого цей воркшоп?

Для авторів/ок, які бажають отримати базові знання з написання книжок для дітей і підлітків. Для тих, у кого є готовий рукопис і хто хоче дізнатися «секрети» комунікації з видавцями. 

Хто навчатиме?


Таня Стус, письменниця, керівниця проекту «BaraBooka», провідниця численних видавничих проектів у сфері дитячої книги, сертифікована дитяча психологиня, часом – літературна агентка.

Анна Третяк, головна редакторка сайту «BaraBooka», кураторка й консультантка видавничих проектів для дітей у напрямі нон-фікшн, дослідниця дитячої літератури.

Галина Ткачук, письменниця, головна редакторка проекту Дитяча Читальня, кураторка і тренерка дитячих літературних гуртків.

Валентина Вздульська, письменниця, редакторка й упорядниця дитячих і підліткових видань, співзасновниця проекту Казкарка.
 
Умови участі

Для участі у воркшопі 16 лютого (субота) слід зареєструватися за формою https://goo.gl/forms/9Uac6uUvE0gmnvvp1. Оргвнесок – 800 грн (сюди входять кава/чай/сік, печиво).

«Науку БараБуки» – серію воркшопів про те, як писати й удосконалювати літературу для дітей і підлітків, – розробили редакторки Простору Української Дитячої Книги «БараБука», методистки НЦ Мала академія наук України, багаторічні учасниці журі книжкових рейтингів, літературні критикині, авторки книжок для дітей і підлітків Тетяна Стус, Анна Третяк, Галина Ткачук, Ольга Куприян, Анастасія Музиченко та Марія Артеменко.

Партнери: НЦ «Мала академія наук України», Національний музей Тараса Шевченка.

Час: 16 лютого (субота), від 10:00 до 18:00.
Місце: Київ, Національний музей Тараса Шевченка, бул. Т. Шевченка, 12


0 коментарів

Залишити коментар

avatar