05 Червня 2023, 15:55 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація збірки «19 різдвяних історій» у Києві - 21 Грудня 2018

Презентація збірки «19 різдвяних історій» у Києві

Категорія: «Події»
Дата: 21 Грудня 2018 (П'ятниця)
Час: 20:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Національний музей Тараса Шевченка
Адреса: Бульвар Шевченко, 12
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 674


У п’ятницю, 21 грудня, о 19.00 «Видавництво Старого Лева» запрошує на незабутній вечір у різдвяній атмосфері з улюбленими авторами. Зустріч відбудеться в межах презентації збірки художної прози «19 різдвяних історій» у Національному музеї Тараса Шевченка (Бульвар Шевченка, 12). Вхід вільний.

19 сучасних українських письменників написали історії про те, яким різним буває Різдво. Про те, яким різним буває життя. Про значення Різдва, його вплив на долі людей та різдвяні дива говоритимуть автори збірки: Мирослав Лаюк, Богдана Матіяш, Катерина Бабкіна, а ще Дорж Бату та Ілларіон Павлюк на скайп-зв'язку.

Гості у дружній атмосфері поділяться найяскравішими спогадами та емоціями, що асоціюються з світлим періодом різдвяних свят. 


Кожна історія сповнена надій, переживань та віри в добро. Адже Різдво – це час безцінних подарунків, фантасмагорії та химерних пригод, час, який повертає нас у дитинство та відкриває нові сенси дорослішання. Це пора пошуку умиротворення та батьківського тепла, пора, коли самотність переживаєш особливо гостро. І саме в цей час повсякденність можуть наповнювати чудеса, а іскри любові запалюють життя з новою силою.

«19 різдвяних історій» і справді особлива збірка короткої прози, вона тепла, вона змушує поміркувати про важливе, спонукає згадати якісь особисті історії та моменти. І як це часто буває зі збірками – оповідання тут дуже різні: є веселі та феєрично смішні, а є медитативні, з нотками тихого суму. Словом, усе як в житті», – зазначає упорядниця збірки Ольга Ренн.


21 грудня, 19:00. Київ, Національний музей Тараса Шевченка, Бульвар Шевченко, 12


0 коментарів

Залишити коментар

avatar