25 Лютого 2024, 18:22 | Реєстрація | Вхід
/ «Світ не створений» Мирослава Лаюка у Дніпрі - 21 Листопада 2018

«Світ не створений» Мирослава Лаюка у Дніпрі

Категорія: «Події»
Дата: 21 Листопада 2018 (Середа)
Час: 18:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Дніпро
Місце: Книгарня-кав’ярня Видавництва Старого Лева
Адреса: вул. Глінки, 20
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 638


Мирослав Лаюк разом із новим романом завітає до Дніпра. Автор розповість про книжку з багатьма сюжетними та часовими лініями, теми любові та прощення, а також те, що стало відправною точкою для написання цієї історії. 21 листопада – Дніпро – 18:30 – Книгарня-кав’ярня Видавництва Старого Лева (вул. Глінки, 20) – Модерує Богдан Кулик.

«Ця книжка має більше трьох сюжетних ліній, – розповідає письменник. – Одна з головних – це історія молодої художниці, в якої були дуже складні стосунки з рідною країною та родиною. В якийсь момент вона отримує шанс виїхати до Франції, де може реалізувати себе. Вона повертається в Україну, бо помирає її матір. Жінка вирішує робити мистецький проект, який повинен допомогти їй пізнати історію своєї матері та країни. Що більше вона розкопує цю історію, то стає більш моторошно».


«”Коловорот історії”. Я би так назвала центробіжну силу цього роману, –  розповіла про роман його редакторка Оксана Щур виданню «The Village Україна». –  Тут перемішані і сучасність, і події минулого та позаминулого століть; гуцули, махновці й паризькі митці майже ніколи не зустрічаються, але цілком комфортно співіснують у паралельних часопросторах. Є тут і творче натхнення, і плотська любов, і родинна недолюбленність та провина, однак автор фокусується не на цьому. Це лише добре опрацьований матеріал (і читача він напевно зачепить!), на якому Лаюк вивчає закони функціонування світу».

Мирослав Лаюк — прозаїк, поет, PhD в галузі філософії та літератури. Його дебютний роман «Баборня» (2016) увійшов до фіналу премій «Книжка року BBC», «Еспресо. Вибір читачів»,  «ЛітАкцент року». Мирослав є автором поетичних книжок «Осоте!» та «Метрофобія», упорядником «Антології молодої української поезії ІІІ тисячоліття». Його вірші лягли в основу пісень гуртів «Dakh Daughters» та «OY Sound System».  «Світ не створений» — другий роман письменника.


Дніпро, Книгарня-кав’ярня «Видавництва Староло Лева», вул. Глінки, 20


0 коментарів

Залишити коментар

avatar