25 Лютого 2024, 18:01 | Реєстрація | Вхід
/ «Чому не варто боятися фемінізму?» Тамари Марценюк - 19 Листопада 2018

«Чому не варто боятися фемінізму?» Тамари Марценюк

Категорія: «Події»
Дата: 19 Листопада 2018 (Понеділок)
Час: 18:30
Вартість: обов'язкова реєстрація
Місто: Київ
Місце: офіс Програми імені Фулбрайта в Україні
Адреса: вул. Еспланадна, 20, кімн. 904
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 747


Програма імені Фулбрайта в Україні запрошує Вас на презентацію нової книги Тамари Марценюк «Чому не варто боятися фемінізму?», що відбудеться у понеділок, 19 листопада 2018 р., о 18:30, в офісі Програми імені Фулбрайта в Україні (м. Київ, вул. Еспланадна, 20, кімн. 904, М «Палац Спорту»).

Тамара Марценюк — кандидатка соціологічних наук, доцентка кафедри соціології Києво-Могилянської академії, гендерна експертка Української Гельсінської спілки з прав людини. Має досвід навчальних, дослідницьких і викладацьких візитів до Швеції, Шотландії, США, Канади, Норвегії, Німеччини, Англії, Фінляндії, Естонії, Бельгії, Литви, Угорщини, Австрії, Чехії, Польщі. Авторка близько 100 наукових праць, низки публіцистичних статей, розділів підручників і книг, зокрема «Гендер для всіх. Виклик стереотипам» (2017). Пані Тамара викладає на кафедрі соціології Національного університету «Києво-Могилянська академія» авторські курси «Вступ до гендерних студій», «Гендер і політика», «Маскулінність і чоловічі студії», «Фемінізм як соціальна теорія та суспільний рух» та інші. Займається освітнім активізмом, проводить тренінги для широкої цільової аудиторії: журналістів, аналітичних центрів, державних службовців, політикинь, громадських активістів тощо. Має популярний онлайн курс на платформі «Прометеус» «Жінки і чоловіки: гендер для всіх».


У 2017-2018 роках, перебуваючи у США в Колумбійському університеті за дослідницькою програмою ім. Фулбрайта, написала книгу «Чому не варто боятися фемінізму». У своїй новій книжці пані Тамара подає огляд основних етапів світового феміністичного руху, його ключових постатей і праць, а також здобутків, що нині уже сприймаються як належне. Крім історії та теорії, у книзі багато інформації про сучасні феміністичні тренди, фемактивізм, людей і організації, які нині працюють в Україні задля забезпечення рівних прав для жінок і чоловіків. До кожного розділу — посилання на тексти, фільми, відеолекції та інші корисні ресурси, що стануть у пригоді всім зацікавленим.

Після завершення презентації можна буде придбати книгу та поспілкуватись за кавою з авторкою.0 коментарів

Залишити коментар

avatar