13 Грудня 2019, 09:20 | Реєстрація | Вхід
/ Події / «Несамовитий» Анни Петрів у Львові | Презентація - 31 Жовтня 2018

«Несамовитий» Анни Петрів у Львові | Презентація

Категорія: «Події»
Дата: 31 Жовтня 2018 (Середа)
Час: 17:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Львів
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: просп. Свободи, 7
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 257


Львівська Книгарня «Є» та видавництво Discursus запрошують на презентацію книжки Анни Петрів «Несамовитий», що відбудеться 31 жовтня. Початок – о 18.30. Модераторка – Галина Сафроньєва.

Софія тільки-но розпочала власну адвокатську практику, як одразу ж довелося захищати успішного актора, звинувачуваного у вбивстві. Біда в тому, що вона зовсім не впевнена в невинності свого підзахисного. І те, що він - рідний брат її чоловіка, узагалі не полегшує справи. Слідчий Ігор Хорунжий після трагічного воєнного досвіду має багатьох демонів усередині, але всі ці роки йому добре вдавалося тримати все під контролем. Аж до того дня, коли в його відділення заходить незалежна й впевнена в собі Софія — колишня одногрупниця й кохана... Цей роман про те, що, незважаючи на химерні ігри долі, треба завжди плекати в собі людяність, дотримуватися обіцянок та довіряти людям. Понад усе.

Анна Петрів – українська письменниця, народилася й виросла в Коломиї. Зараз мешкає у Львові. У 2009 році вийшла книжка «Холод». Твори часто друкувалися в періодиці. Співавторка книг «Теплої серії» («Теплі історії про кохання», «Він і Вона», «Теплі історії у стилі Блюз»).


Львівська Книгарня «Є», просп. Свободи, 7. Тел.: (032) 235 73 68


0 коментарів

Залишити коментар

avatar