21 May 2022, 19:29 | Реєстрація | Вхід
/ «Життя: наголос». Юрко Прохасько, Назгуль Шукаєва - 13 August 2018

«Життя: наголос». Юрко Прохасько, Назгуль Шукаєва

Категорія: «Події»
Дата: 13 August 2018 (Monday)
Час: 19:30
Вартість: 80 грн.
Місто: Київ
Місце: Мистецький арсенал
Адреса: вул. Лаврська, 10-12
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 670


Запрошуємо 13 серпня о 19:30 на літній майданчик Мистецького арсеналу послухати діалог тексту та музики «Життя: наголос» від Юрка Прохаська та Назгуль Шукаєвої.

Юрко Прохасько читатиме тексти Дебори Фогель у власному перекладі. Йому відповідатиме голосовою імпровізацією співачка Назгуль Шукаєва, а також додасться музична імпровізація виконавців на лірі та віолончелі.

Вперше такий текстово-музичний експеримент здійснено на цьогорічному фестивалі Porto Franko. Це імпровізація – а отже, її неможливо відтворити повністю, проте можна повторювати раз за разом у різних варіаціях. Яким буде діалог художнього тексту та музики цього разу?


Юрко Прохасько – український літературознавець, есеїст, публіцист, перекладач. Молодший науковий співробітник відділу літературного процесу в Західній Україні та компаративістики в Інституті літератури НАН України. Лауреат премії ім. Фрідриха Ґундольфа та Австрійської державної премії з художнього перекладу «Трансляціо» (2008). Член-кореспондент Саксонської академії мистецтв (Дрезден). Співзасновник і викладач Львівського психоаналітичного інституту (2010). Перекладає з німецької (серед інших твори Роберта Музіля, Йозефа Рота, Генріха фон Кляйста, Франца Кафки, Юдит Германн, Ґоттфріда Бенна, Фрідріха Шляєрмахера, Інґо Шульце, Міхаеля Енде) і польської (Юзеф Віттлін, Ярослав Івашкевич, Лешек Колаковський).

Назгуль Шукаєва – етно-джаз співачка з рідкісним діапазоном, в її голосі поєднується магія джазу і блюзу, госпел і авангарду, етнічної та сучасної музики.


Вартість квитка – 80 гривень. Придбати квиток можна лише онлайн.
Київ, Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 12


0 коментарів

Залишити коментар

avatar