31 Січня 2023, 10:41 | Реєстрація | Вхід
/ Конкурс «Найкращий книжковий дизайн» 2022 - 23 Грудня 2022

Конкурс «Найкращий книжковий дизайн» 2022

Категорія: «Конкурси»
Дата: 23 Грудня 2022 (П'ятниця)
Час: 00:00
Вартість: Безкоштовно
Місто: Україна
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 364


КОНКУРС «НАЙКРАЩИЙ КНИЖКОВИЙ ДИЗАЙН» У 2022 РОЦІ ВСЬОМЕ ПРОВОДИТЬ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «КНИЖКОВИЙ АРСЕНАЛ» У СПІВПРАЦІ З GOETHE-INSTITUT В УКРАЇНІ, ЗА ПІДТРИМКИ ФРАНКФУРТСЬКОГО КНИЖКОВОГО ЯРМАРКУ ТА ФОНДУ BUCHKUNST.

Зважаючи на складні обставини російської війни в Україні, цьогорічний Конкурс відбуватиметься у особливому форматі та в дусі підтримки стійкості книжкової креативної спільноти.

До участі в Конкурсі приймаються книжки, які були надруковані в період з червня 2021 року по грудень 2022 року і не були заявлені до Конкурсу раніше.

Подані книжки повинні бути створені українськими дизайнерами / ілюстраторами, або створені на замовлення українського видавництва. Не розглядаються видання з купленим ліцензованим контентом, права на який належать іноземним компаніям.

На Конкурс можуть подати книжки видавництва, приватні особи, а також інституції та установи, які виступили ініціатором видання. До участі у конкурсі можуть бути подані до 5 книжок одного видавництва. Участь у конкурсі безкоштовна.

Переможці будуть визначатися у п’яти категоріях:

  • книги для читання (книжки, у яких домінує текстова частина; поезія, проза, фікшн, нон-фікшн);
  • візуальна книга (видання, у яких домінує візуальна частина; видання про мистецтво, альбоми, фотокниги, каталоги, книжки зі значною кількістю зображень, графічні романи тощо);
  • дитяча книга (дитяча й підліткова книжка різних жанрів і видів, дитячі графічні романи);
  • утилітарна (книга переважно прикладного характеру, науково-популярна книга, наукова, навчальна література, путівники, кулінарна книга тощо);
  • експеримент (самвидав, фотокниги, артбуки і лімітовані видання, зіни, графічні романи тощо).
Серед поданих книжок у цьогорічному Конкурсі буде визначено 15 книжок-переможців, по 3 книжки у кожній з категорій. Переможці конкурсу представлятимуть український книжковий дизайн на міжнародному конкурсі найкрасивіших книг світу, яке організовує німецький фонд Buchkunst, а також експонуватимуться на міжнародних книжкових ярмарках у Ляйпцигу і Франкфурті.

Враховуючи нерівноцінні умови роботи, в яких через повномасштабну війну в Україні опинились частина українських видавництв та дизайнерів, конкурс цьогоріч проходитиме у форматі професійного рев’ю членами журі, Гран-Прі конкурсу не вручатиметься.

Результати конкурсу «Найкращий книжковий дизайн» будуть оголошені в січні на сайті Книжкового Арсеналу.

Звертаємо вашу увагу на оновлені ПОЛОЖЕННЯ щодо організації та проведення конкурсу «Найкращий книжковий дизайн» і просимо уважно ознайомитися з ними: https://book.artarsenal.in.ua/wp-content/uploads/2022/12/POLOZHENNYA_2022.pdf

Подати заявку для участі можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXqCewpYs90uN-plEuwUVGfEV0Ttearln5uX0jjDlxxST3bQ/viewform

Дедлайн подачі заявок та друкованих примірників книжок на Конкурс — 23 грудня 2022 року включно.
Фізичні примірники книжок просимо надіслати поштою або кур’єром на адресу офісу Мистецького арсеналу:
м. Київ, вул. Лаврська, 10.
Контактна особа — Оксана Карп’юк, +380675889410.

Контактні особи:

Оксана Карп’юк, Книжковий Арсенал, karpiuk@artarsenal.gov.ua
Марія Шубчик, Goethe-Institut в Україні, mariia.shubchyk@goethe.de


0 коментарів

Залишити коментар

avatar