21 Березня 2023, 16:43 | Реєстрація | Вхід
/ Дитяча субота: «Як звучить і мовчить світ» | Харків - 10 Березня 2018

Дитяча субота: «Як звучить і мовчить світ» | Харків

Категорія: «Події»
Дата: 10 Березня 2018 (Субота)
Час: 13:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Харків
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Пушкінська, 50/52. м. «Історичний Музей»
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 873


Книгарня «Є» запрошує дітей віком 6-9 років на інтерактивну зустріч «Як звучить і мовчить світ» за мотивами книжки Романи Романишин і Андрія Лесіва «Голосно, тихо, пошепки» («Видавництво Старого Лева»), що відбудеться 10 березня. Початок – о 12.00.

«Голосно, тихо, пошепки» – пізнавальна книжка-картинка про слух, звук і тишу, про голос і мовчання, про звуки, які ми чуємо і яких не чуємо. Про те як важливо слухати і чути один одного. Ця книга «звучить» багатьма голосами — яскравими кольорами та багатьма цікавими фактами, промовистими візуальними образами. Зануртеся в світ безлічі різних звуків, символічно відтворених на папері, шуму та музики, звуками міста та природи, дізнайтеся, який звук найстаріший у Всесвіті, хто має найкращий слух і який музичний твір є найтихшим. Як спілкуються люди, які не чують і якою важливою в нашому житті є тиша. Читачі познайомляться з головним героями, які проведуть їх сторінка за сторінкою крізь усю книгу.


Будемо разом пізнавати світ звуків, «поджемимо» на ударних інструментах, послухаємо звук гітари, дримби, губної гармоніки та багатьох інших музичних інструментів. Приходьте з дітками, гарантуємо цікаво та корисно проведений час.


Харківcька Книгарня «Є», вул. Пушкінська, 50/52. м. «Історичний Музей». Тел.:  (057) 717 03 99


0 коментарів

Залишити коментар

avatar