12 Червня 2024, 22:00 | Реєстрація | Вхід
/ Читацький клуб: «Місто дівчат» Елізабет Ґілберт - 8 Лютого 2020

Читацький клуб: «Місто дівчат» Елізабет Ґілберт

Категорія: «Події»
Дата: 08 Лютого 2020 (Субота)
Час: 17:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Дніпро
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: проспект Д.Яворницького, 55
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 608


Книгарня «Є» запрошує на перше засідання читацького клубу «Книжки та інші неприємності», яке буде присвячено обговоренню книжки Елізабет Ґілберт «Місто дівчат» («Видавництво Старого Лева»). Учасники: Анастасія Гречнікова, Олена Юрчук, Надійка Вовк. Зустріч відбудеться 8 лютого. Початок – о 16:00. 

Бестселер Елізабет Ґілберт «Місто дівчат» – це інтригуючий роман про жіночу сексуальність і свободу, про відвагу бути собою і право жити так, як тобі хочеться. А ще – історія дуже незвичайного кохання, на яке наклала свою тінь війна, та справжньої дружби, яку нелегко знайти, зрозуміти та оцінити, особливо в такому непростому і мінливому місті, як Нью-Йорк.

Роман «Місто дівчат» починається 1940 року, коли дев’ятнадцятилітню Вівіан Морріс виганяють з престижного коледжу. Батьки відправляють доньку на Мангеттен до тітки – власниці невеликого, проте дуже ексцентричного театру. Несподівано для себе Вівіан опиняється у справжньому вирі довоєнного богемного життя. Знайомства із зірками, незвичайні теат­ральні постановки, нестримний секс, ріки алкоголю і відчуття цілковитої свободи спершу заворожують та спокушають, а потім вибивають землю з-під ніг. І це лише початок шляху Вівіан довжиною в життя, який необхідно пройти, щоб зрозуміти: ти не мусиш бути хорошою дівчинкою, щоб бути хорошою людиною.


8 лютого, 16:00. Книгарня «Є», Дніпро, проспект Д.Яворницького, 55


0 коментарів

Залишити коментар

avatar