22 Травня 2024, 15:51 | Реєстрація | Вхід
/ «Ті, що бачили їх разом». Бабкіна і Байбаков - 2 Серпня 2018

«Ті, що бачили їх разом». Бабкіна і Байбаков

Категорія: «Події»
Дата: 02 Серпня 2018 (Четвер)
Час: 19:30
Вартість: 80 грн.
Місто: Київ
Місце: Мистецький арсенал
Адреса: вул. Лаврська, 12
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 887


Перформанс «Ті, що бачили їх разом» - це синтез найновішої та атмосферної, але подекуди дуже соціальної та безжальної поезії української письменниці Катерини Бабкіної та електронної та живої клавішної музики від композитора та музиканта Антона Байбакова, що творять особливий продукт – медіа-виставу, метафоричне повідомлення, повільне емоційне шоу. Проект брав участь в музичних та літературних фестивалях та/або незалежно демонструвався на сценах України, Латвії та Німеччини. 


Катерина Бабкіна – українська письменниця та журналістка, авторка книг віршів «Заговорено на любов», «Вогні святого Ельма», «Гірчиця» та «Знеболювальне і снодійне», прозових збірок «Щасливі Голі Люди», «Лілу після тебе» та роману «Соня». Її художні тексти було перекладено дванадцятьма мовами, книги, літературні журнали та антології з її творами виходили в Польщі, Австрії, Ізраїлі, США, Франції, Румунії, Китаї та Німеччині.

Антон Байбаков – український композитор. Пише музику до кіно, театру. Працює із сучасними режисерами та майстрами минулого. Важливими подіями стали покази кінострічок «Одинадцятий» Дзиґи Вєртова та «Небувалий похід» Михаїла Кауфмана з живим виконанням саундтреку Антона його музикантами на українських та зарубіжних фестивальних майданчиках.

2 серпня о 19:30 запрошуємо на поетично-музичний проект «Ті, що бачили їх разом» на літній сцені Мистецького арсеналу.

Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 12. Вартість квитка – 80 гривень. Придбати онлайн. 
За квитком також можна відвідати виставку «Швидкорозчинний час». 
Виставка працює з 11:00 до 20:00.0 коментарів

Залишити коментар

avatar