08 Грудня 2023, 15:20 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація «Еротичного щоденника» у Closer - 8 Червня 2018

Презентація «Еротичного щоденника» у Closer

Категорія: «Події»
Дата: 08 Червня 2018 (П'ятниця)
Час: 18:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Київ
Місце: Closer
Адреса: вул. Нижньоюрківська, 31
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 883


8 червня о 19.00 в арт-центрі Closer відбудеться презентація та зустріч з авторками арт-буку «Еротичний щоденник».

«Еротичний щоденник» — це зібрання художніх і літературних творів на тему Еросу. У книзі представлені роботи 14 сучасних українських художниць і 3 авторок. Упорядниці видання — київська архітекторка Дана Косміна, кураторка феміністичних проектів Оксана Брюховецька, дизайн книги створила Лєра Гуєвська.


Упорядниці поставили собі за мету дослідити і показати, як еротизм і сексуальність переживаються і осмислюються в мистецтві та текстах сучасними жінками, яким є жіночий голос українського культурного середовища. У художніх роботах знайшли вираження чуттєвість, бажання, іронія, фрустрація, пристрасть, ніжність та інші грані Еросу, який охоплює і пронизує собою різні сфери життя і стає досвідом, втіленим у мистецтві. 

Формат щоденника передбачає, що в книзі є й чисті сторінки, на яких власник чи власниця зможе робити власні записи чи малюнки. Роботи художниць у виданні надруковані так, що за бажання вони можуть стати поштівками. Тож «Еротичний щоденник» може стати оригінальним подарунком.

В «Еротичному щоденнику» представлені художниці:

Аліна Клейтман, Анна Щербина, AntiGonna, Аліна Копиця, Катерина Єрмолаєва, Ксенія Гнилицька, Марія Куликівська, Оксана Казьміна, Саша Попруга, Валентина Петрова, KoTo Utka, Оксана Брюховецька, Дана Косміна, Лєра Гуєвська.

Авторки текстів: 

Віта Груніч, Марія Сафно, Катерина Міщенко.


Київ, Арт-центр Closer, вул.Нижньоюрківська, 31. e-mail: okprojectsmail@gmail.com


0 коментарів

Залишити коментар

avatar