01 Жовтня 2023, 12:14 | Реєстрація | Вхід
/ «Шепіт сосен» Ігоря Антонюка у Тернополі - 8 Травня 2018

«Шепіт сосен» Ігоря Антонюка у Тернополі

Категорія: «Події»
Дата: 08 Травня 2018 (Вівторок)
Час: 17:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Тернопіль
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Валова, 7-9
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 807


Книгарня «Є» та видавництво «Мандрівець» запрошують на презентацію книжки Ігоря Антонюка «Шепіт сосен».

Якщо Ви вважаєте, що справжній страх залишився десь у далекому дитинстві, то ви помиляєтеся. Він набагато ближче. Він далеко не йшов. Хочете відчути його холодний подих у себе за спиною? Просто відчиніть йому двері. Ці двері, це – «Шепіт сосен». Десь там, у дитинстві, ми набуваємо своїх найпотаємніших страхів. Знаємо, що зараз налякаємося, але гра тіней манить нас.

Герої оповідань – люди зі своїми мріями, кожен – зі своєю неповторною історією. Найважче закоханим ангелам, найлегше – привидам, адже їм однаково, вірите ви у них чи ні. Читаючи цю книжку, будьте обережними зі своїми бажаннями, бо вони мають властивість здійснюватися…

Ігор Антонюк народився на Тернопільщині у с. Скоморохи (Тернопільський р-н). Закінчив історичний і педагогічний інститути Прикарпатського університету ім. В. Стефаника. Тривалий час працював і працює педагогом-організатором у дитячому таборі «Петрос», на Яремчанщині. Живе в Івано-Франківську. Друкувався у журналах «Склянка часу», «Текстover», горор-збірниках «Повна темрява», «Дотик зачаєного жаху».


Тернопільська Книгарня «Є», вул. Валова, 7-9. Тел.: (0352) 254 459


0 коментарів

Залишити коментар

avatar