15 Квітня 2024, 11:10 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація роману Кіри Малко «Нижче» | Вінниця - 13 Березня 2018

Презентація роману Кіри Малко «Нижче» | Вінниця

Категорія: «Події»
Дата: 13 Березня 2018 (Вівторок)
Час: 19:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Вінниця
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Соборна, 89
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 802


Вінницька Книгарня «Є» та видавництво «Нора-друк» запрошують на презентацію роману Кіри Малко «Нижче», що відбудеться 13 березня за участю авторки. Початок – о 18:00. Вхід вільний. Модератор – Олександр Вешелені.

Поліна стоїть перед трапом до круїзного лайнера в порту Гонолулу. Вона змінила крісло маркетингового аналітика у київському офісі на бігові туфлі офіціантки. Попереду – шість місяців короткого сну в тісній каюті нижче ватерлінії і бездоганного сервісу високо над водою, без вихідних. За бортом – мальовничі краєвиди, на борту – ярмарок нестримного споживання… Перед Поліною мерехтить пістрявий калейдоскоп з пейзажів і побіжних облич, і її закручує у вирі алкоголю, сліз і тисячі порожніх слів. Та все, що трапляється на кораблі, лишається на кораблі. А інколи – стає новим початком.

Кіра Малко соціолог за освітою, живе і працює в Києві. Закінчивши університет, вона змінювала офісні роботи, намагаючись знайти своє місце, і раптом опинилася на круїзному лайнері, працюючи стюардом буфету. Той досвід став черговою спробою приміряти до себе іншу модель існування і зрештою оформився у роман під назвою «Нижче», який став її успішним літературним дебютом, здобувши третю премію Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Окрім нього, Кіра Малко має опубліковані есе в українському та американських інтернет-журналах The Devochki, The Establishment, ElectricLiterature.


Вінницька Книгарня «Є», вул. Соборна, 89. Тел.: (0432) 52-93-41


0 коментарів

Залишити коментар

avatar