22 Травня 2024, 14:44 | Реєстрація | Вхід
/ Дитяча субота: «У світлі світляків» з Ольгою Войтенко - 2 Листопада 2019

Дитяча субота: «У світлі світляків» з Ольгою Войтенко

Категорія: «Події»
Дата: 02 Листопада 2019 (Субота)
Час: 14:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Харків
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Сумська, 3, м. «Історичний музей»
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 620


Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують підлітків (11–15 років) та всіх, кого цікавить фентезі на розмову з письменницею Ольгою Войтенко про мороки світу без електрики, що народився в уяві авторки. Захід відбудеться 2 листопада. Початок – о 14:00. Модераторка – Олена Руда.

Що станеться, якщо зникне світло? Інтернет? Зв’язок? Як зміняться міста, країни, планета? Чи зможуть сучасні люди жити в нових умовах? Троє підлітків – герої книжки Ольги Войтенко «У світлі світляків» – змушені перевірити це на власному досвіді. Єві-Лізі доведеться відкласти планшет і вперше за багато років вийти на вулицю, Тімові – полишити улюблені книжки і стати її провідником у пітьмі, а Максові – заново шукати себе. Які таємниці приховує темрява? Чи зможуть друзі відшукати світло, коли навколо лише холод і нескінченна ніч? Про це йдеться у першій частині трилогії «У світлі світляків» – «На порозі ночі».

«У світлі світляків. Пошуки відправника» – друга частина історії про світ, де панують тиша, холод і пітьма, де більшість жителів спить не прокидаючись, і спокій може порушити не так багато подій. Хіба що повідомлення, яке надходить невідомо від кого, невідомо звідки і невідомо як. Повідомлення, яке Єва-Ліза, Тім і Макс так довго чекали. Повідомлення, яке змусить їх покинути свій дім, за межами якого на них чекає лише невідомість і далека дорога.

Ольга Войтенко – письменниця та сценаристка. Пише оповідання для дітей та повісті, а також сценарії для кіно, анімації і телебачення. Авторка книжок «У світлі світляків. На порозі ночі» та «У світлі світляків. Пошуки відправника».


0 коментарів

Залишити коментар

avatar