14 Червня 2021, 11:50 | Реєстрація | Вхід
/ Події / «Детективна Чейзіана: про що, для кого і навіщо?» - 8 Лютого 2018

«Детективна Чейзіана: про що, для кого і навіщо?»

Категорія: «Події»
Дата: 08 Лютого 2018 (Четвер)
Час: 19:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Тернопіль
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Валова, 5-9
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 522


Книгарня «Є» та видавництво «Навчальна книга – Богдан» запрошують на розмову «Детективна Чейзіана: про що, для кого і навіщо?» за участю перекладачки Ірини Бондаренко та редакторки Ганни Осадко. Захід відбудеться 8 лютого. Початок – о 18.30.

Джеймс Хедлі Чейз – відомий британський письменник, один із класиків сучасного детективного жанру. У творчості автора представлені як класичні детективні історії, так і поліцейські романи, авантюрно-пригодницькі та гангстерські історії.

У цілому за творчу кар’єру письменник створив 93 детективних твори. У більшості з них розповідається про життя одного героя, який більше не з’являється ні в жодному іншому творі автора. Але при цьому є і ряд невеликих циклів, об’єднаних одним героєм. Серед таких можна виділити пригоди колишнього агента ЦРУ Марка Гірланда, історії про несумлінне детективі Томе Коррігане і про життя плейбоя-мільйонера Віка Маллен.

На зустрічі перекладачка Ірина Бондаренко та редакторка Ганна Осадко проаналізують книги автора, що побачили світ українською у видавництві «Навчальна книга – Богдан».


Тернопільська Книгарня «Є», вул. Валова, 5-9. Тел.: (0352) 254 459


0 коментарів

Залишити коментар

avatar