23 Червня 2021, 14:36 | Реєстрація | Вхід
/ Презентація збірки оповідань «Різдвяний детектив» | Вінниця - 17 Січня 2018

Презентація збірки оповідань «Різдвяний детектив» | Вінниця

Категорія: «Події»
Дата: 17 Січня 2018 (Середа)
Час: 19:00
Вартість: безкоштовно
Місто: Вінниця
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Соборна, 89
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 577


Вінницька Книгарня «Є», Міжнародна літературна платформа «ЛітМайданчик» та видавництво «Електрокнига» запрошують на презентацію збірки оповідань «Різдвяний детектив», що відбудеться 17 січня за участю Сергія Рибницького та Симора Гласенка (скайп-включення). Початок – о 18.00.

Щороку в ніч на Різдво чекають див навіть ті, хто зазвичай у чудеса не вірить. Такий, як кажуть нині, імідж у цього тихого сімейного свята. Хоча… хто сказав, що воно завжди тихе? В Україні було кільканадцять спроб зібрати під однією обкладинкою спеціально написані різдвяні, або, як їх ще називають, святвечірні оповідання. Частково цьому перешкоджала відсутність сталих традицій, частково – невміння українських авторів писати на задану тему, частково – брак власне авторів, котрі готові працювати в сегменті жанрової літератури. Але традиція поєднання святкового і страшного в нашій літературі, безперечно, існує – згадати хоча б «Ніч перед Різдвом» Миколи Гоголя.


Збірка «Різдваний детектив» – поєднання двох жанрів. Різдвяна оповідка закликає повірити в дива. Детективна історія виводить на перший план розумну людину як головне диво природи. Розплутати клубок містерійних історій допоможуть учасники збірки – Сергій Рибницький та Симор Гласенко.


Вінницька Книгарня «Є», вул. Соборна, 89. Тел.: (0432) 52-93-41


0 коментарів

Залишити коментар

avatar