29 Березня 2023, 22:21 | Реєстрація | Вхід
/ Збірка «Дотик зачаєного жаху» | Вінниця - 30 Жовтня 2017

Збірка «Дотик зачаєного жаху» | Вінниця

Категорія: «Події»
Дата: 30 Жовтня 2017 (Понеділок)
Час: 18:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Вінниця
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Соборна, 89
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 981


Вінницька Книгарня «Є», літературно-художній журнал «Стос», Міжнародна літературна платформа «ЛітМайданчик» і видавництво «Електрокнига» запрошують на вже традиційну напередодні Геловіну презентацію збірки моторошних оповідань «Дотик зачаєного жаху», що відбудеться 30 жовтня у Вінниці за участю письменників Артура Закордонця, Сергія Рибницького і Влада Сорда. Початок – о 18.30. Модератор – Вікторія Гранецька.

Минулоріч на Геловін у Вінниці було презентовано збірку «Ігри з темрявою», до якої увійшли п’ятнадцять кращих оповідань літературного конкурсу від журналу «Стос». Цього року новий конкурс і нова збірка – «Дотик зачаєного жаху», укладена з двадцяти двох горор-оповідань українських та закордонних майстрів жаху й представлена на Франкфуртському книжковому ярмарку-2017.


Поза сумнівом, ця книга не дасть читачеві стулити повіки, доки не буде перегорнута остання сторінка. Історії, в котрих зачаївся справжній, незбагненний жах, від вельми цікавих і перспективних українських авторів – переможців конкурсу «Зачаєний жах» літературно-мистецького журналу «Стос». А на завершення – приємний бонус для поціновувачів химерної прози: оповідання «Зворотний потік» знаного азербайджанського прозаїка Вагіфа Султанли, новела «Лінбер» ізраїльської письменниці Галіт Дахан Карлібах та «Ляльковий театр» від засновниці «ЛітМайданчика» Вікторії Михайлової.

«Ця неординарна збірка для тих, хто в глибині безодні здатен побачити зблиск небезпечних очей, а в телефонній слухавці почути потойбічний хрип двійника. Хто перед тим, як увімкнути світло, уявляє тінь біля вікна, а в далекому відлунні чує голоси неземних істот» (Ірен Роздобудько).


Вінницька Книгарня «Є», вул. Соборна, 89. Тел.: (0432) 52-93-41


0 коментарів

Залишити коментар

avatar