29 Березня 2023, 22:29 | Реєстрація | Вхід
/ «Жовтий закон» Сергія Рибницького у Вінниці - 12 Липня 2019

«Жовтий закон» Сергія Рибницького у Вінниці

Категорія: «Події»
Дата: 12 Липня 2019 (П'ятниця)
Час: 18:30
Вартість: безкоштовно
Місто: Вінниця
Місце: Книгарня «Є»
Адреса: вул. Соборна, 89
Рейтинг: 0.0
Матеріал додав: pole_55
Кількість переглядів: 562


Книгарня «Є» та видавництво «Дім Химер» запрошують на презентацію роману-антиутопії Сергія Рибницького «Жовтий закон». Захід відбудеться 12 липня, початок — о 18.30 Модератор — Віктор Крупка.

Недалеке майбутнє. В українській столиці стався теракт. Довкола панують хаос та анархія, на тлі яких люди шукають утілення власної справедливості. Відтак їх поглинає вир трагічного перетину приватних історій, де перед кожним постає ряд важливих питань. Чи існує межа між тероризмом і благими намірами? Чи здатні ми гуманно ставитись одне до одного та світу? Чи легко бути Богом?

Так розпочинається нова книга-антиутопія вінницького письменника Сергія Рибницького. Для промоції книги видавництво обрало нестандартний хід: у соцмережі була створена сторінка фейкового законопроекту, в якому йдеться про легалізацію смертної кари, права на зброю для кожного та інших скандально-радикальних рішень. Нашим завданням було простежити реакцію суспільства на цей нібито справжній законопроект (чи виробили українці імунітет до політичних маніпуляцій?) і лише згодом відкрити, що це вигаданий, проте напрочуд реалістичний художній світ антиутопії Сергія Рибницького, адже романні події відбуваються в сучасній Україні на тлі війни, що триває.

Цей соціальний експеримент розпочався в період передвиборних «перегонів». Назву роману тримали в таємниці аж до виходу книги. Під час презентації покажемо стрім з коментарями підписників сторінки у соцмережах, буктрейлер на книгу, а також подискутуємо про те, наскільки сучасні реалії перетинаються зі світом «Жовтого закону».


12 липня, 18:30. Вінницька Книгарня «Є», вул. Соборна, 89


0 коментарів

Залишити коментар

avatar